Dnes najčítanejšie
Dnes popoludní došlo k dopravným nehodám postupne v Tepličke nad Váhom, Strečne a Varíne. Žilina stojí
COVID-19 vývoj situácie v kraji

25 november 2019 - 23:56

Policajti vykonali v Žilinskom kraji ďalšiu úspešnú protidrogovú akciu, zadržali 35-ročného Dávida

Foto: Policajti vykonali v Žilinskom kraji ďalšiu úspešnú protidrogovú akciu, zadržali 35-ročného Dávida
Foto: KR PZ Žilina

V uplynulých dňoch vykonali policajti v Dolnom Kubíne ďalšiu úspešnú akciu zameranú na odhaľovanie drogovej trestnej činnosti. Na zásahu sa podieľali kriminalisti z Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Dolnom Kubíne spoločne s policajtmi z pohotovostného policajného útvaru Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline.

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Žiline obvinil 35-ročného Dávida z okresu Tvrdošín, z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

„Počas akcie policajti vykonali v Dolnom Kubíne viaceré prehliadky a pri ich výkone zaistili kryštalické látky. Predbežným skúmaním zaisteného materiálu bolo zistené, že ide o pervitín v množstve, ktoré zodpovedá minimálne 73 bežným jednotlivým dávkam drogy,“ uviedol žilinský krajský policajný hovorca Radko Moravčík.

Na obvineného muža spracoval vyšetrovateľ Policajného zboru podnet na návrh na jeho vzatie do väzby. Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.
Zdroj: KR PZ Žilina


Dopravný servis
Strečno
Zver pri ceste
20:12
Rudinka
Prekážka na ceste
20:09
Rudinka
Jama na ceste
19:43
Strečno
Policajná hliadka
18:44
Mostná
Práca na ceste
18:39
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia