Bývalí členovia skupín DIO a RAINBOW, Rowan Robertson a Doogie White vystúpia v Žiline!


Foto: Bývalí členovia skupín DIO a RAINBOW, Rowan Robertson a Doogie White vystúpia v Žiline!

Rockových fanúšikov čaká v piatok 8. decembra v žilinskom Smer Klube 77 skutočná hudobná lahôdka. Večer skvelej zábavy venovaný výlučne hudbe RONNIEHO JAMESA DIA a RAINBOW s hudobníkmi, ktorí boli súčasťou týchto legendárnych kapiel.

ROWAN ROBERTSON – vo veku 17 rokov ho naverboval Ronnie James Dio, aby sa pripojil k jeho skupine. Zrazu neznámy mladík prišiel k celosvetovej sláve. Nahral a napísal album „Lock up the wolves“ s Diom a zúčastnil sa následného svetového turné.

DOOGIE WHITE – je jedným z najtalentovanejších a najuznávanejších rockových spevákov. Vo svete ho preslávila jeho štúdiová aj živá práca s gitarovými legendami ako Ritchie Blackmore v Rainbow a Yngwie Malmsteen v Rising Force. V posledných rokoch bol hlavným spevákom Michaela Schenkera a v súčasnosti je spevákom skupiny Alcatrazz.

Týchto dvoch skvelých umelcov sprevádza Francesco Caporaletti na base a Alessio Palizzi na bicích.

Koncert, ktorý si nenechá ujsť žiadny milovník žánru. Bude to večer plný hitov ako „Man on the silver mountain“, „Temple of the king“, „Black masquerade“, „Holy Diver“, „Lock up the wolves“, „Rainbow in the dark”, „Last in line” a mnohých ďalších.

Web klubu: www.smer77.sk

Vstupenky: www.smer77.sk/rezervacia-vstupeniekSprávy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Inzercia/PR článok