Polícia vyše týždňa hľadala Jiřího, ktorý so psom odišiel z motorestu na Kysuciach. Pátranie je ukončené


Foto: Polícia vyše týždňa hľadala Jiřího, ktorý so psom odišiel z motorestu na Kysuciach. Pátranie je ukončené Foto: KR PZ ZA

Mladý muž z Českej republiky pricestoval na Slovensko so svojím psom, naspäť sa však nevrátil. Naposledy ho videli v motoreste na Kysuciach. Teraz po ňom pátra Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Čadci.

Jiří Böhm má 33 rokov a býva v Lipníku nad Bečvou pri Přerove. Má štíhlu postavu, meria približne 170 centimetrov. Aktuálne nosí krátke vlasy hnedej farby, upravenú bradu a fúzy. Naposledy bol videný v bledých nohaviciach a mikine a tmavej bunde s kapucňou.

Muž bol ubytovaný v motoreste v Oščadnici, odkiaľ odišiel v utorok 2. apríla okolo 16:00 hod. popoludní. Zobral so sebou aj svojho psa, kríženca stafordšírskeho teriéra bielo-hnedej farby. Dodnes sa na ubytovanie nevrátil a nikto o ňom nemá žiadne správy.


„Od prijatia oznámenia vykonávame všetky potrebné úkony a opatrenia s cieľom vypátrania nezvestného muža. Do súčasnej doby sa však nezvestného nepodarilo vypátrať. Akékoľvek informácie k nezvestnému mužovi žiadame oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek oddelení PZ alebo súkromnou správou na oficiálnej facebookovej stránke PZ,“ uviedla hovorkyňa žilinskej polície Gabriela Kremeňová.

Aktualizácia 12. apríla

Pátranie po Jiřím bolo po ôsmich dňoch ukončené. Mladý muž sa našiel a je v poriadku. Informovala o tom žilinská polícia.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu