Žilinčania, brúste korčule! Zimný štadión už čoskoro spustí sezónu ľadového korčuľovania


Foto: Žilinčania, brúste korčule! Zimný štadión už čoskoro spustí sezónu ľadového korčuľovania Foto: Ilustračné foto/pixabay.com

Na zimnom štadióne v Žiline už čoskoro začne sezóna verejného korčuľovania. Informovala o tom Správa športových zariadení mesta Žilina na svojej oficiálnej webovej stránke.

Prví nadšenci ľadového korčuľovania môžu štadión navštíviť už v sobotu 28. októbra. Ľadová plocha bude pre verejnosť otvorená každú sobotu a nedeľu od 14:00 hod. do 15:30 hod. popoludní a od 16:00 hod. do 17:30 hod. popoludní.


„Pripomíname, že predaj lístkov začína 45 min. pred začiatkom korčuľovania. Pre zapožičanie korčúľ odporúčame prísť skôr. Maximálna kapacita ľadovej plochy je 250 osôb. Počet predaných lístkov nájdete online na tejto webovej stránke. V prípade mimoriadnych zmien programu korčuľovania sledujte našu webovú stránku,“ uvádza správa športových zariadení.

Dospelí zaplatia za vstup na ľadovú plochu 3 eurá, deti do 16 rokov, študenti do 26 rokov, zdravotne ťažko postihnuté osoby a ľudia, ktorí prišli ako sprievod bez korčúľ, 1 euro a 50 centov. Požičanie korčúľ stojí 3 eurá, deťom do 15 rokov ich požičajú za 2 eurá. Za prilbu si priplatíte ďalších 50 centov a 30 eur je potrebné nechať ako zálohu. Brúsenie stojí 4 alebo 6 eur.


Prečítajte si viac: