Vo vynovenej predajni Kinekus Žilina vás čaká deň plný zábavy. Nebudú chýbať ani štedré ceny


Foto: Vo vynovenej predajni Kinekus Žilina vás čaká deň plný zábavy. Nebudú chýbať ani štedré ceny
Galéria: 8 fotiek

Obchod Kinekus v Žiline, v ktorom nakúpite užitočné veci do záhrady, domácnosti aj dielne, sa po 25 rokoch konečne dočkal patričnej rekonštrukcie. Na 2 poschodiach s eskalátormi a veľkou nákupnou plochou nájdete všetko, čo potrebujete. Obchod sa tak vďaka obnove stal v súčasnosti najväčším obchodom s domácimi potrebami na Slovensku.

Pri tejto príležitosti sa Kinekus rozhodol vytvoriť podujatie „Výherný deň Kinekus“, počas ktorého môžete zažiť radosť z užitočných vecí aj vy. V sobotu 10. júna vás čaká vo vynovených priestoroch žilinskej predajne Kinekus na Kamennej ulici skvelý rodinný deň plný zábavy a odmien. Pre všetkých návštevníkov je pripravený zaujímavý program a nudiť sa nebudú ani tí najmenší.

Počas celého dňa budú pre deti pripravené rôzne atrakcie ako napríklad skákací hrad, detská zóna a chýbať nebudú ani živé zvieratká. Dospelí však tiež určite neodídu s prázdnymi rukami. Čakajú ich odmeny za každý nákup, súťaž, chutné občerstvenie, živá hudba s moderátorkou a taktiež stánky s najnovším sortimentom. Za akýkoľvek nákup navyše získate pri pokladni poukážku na ďalší nákup v hodnote dvoch eur.

Pri stánku s občerstvením si za svoj nákup môžete pochutnať na cukrovej vate alebo chutnej domácej klobáske s čapovanou kofolou, prípadne v bezmäsitej verzii aj na sladkých minitkách s kávou. Zapojiť sa budete môcť aj do súťaže o naparovaciu žehličku alebo elektrickú príklepovú vŕtačku.

Za každý váš nákup budete odmenení. Ak však nakúpite nad 30 eur, budete mať príležitosť točiť kolesom Kinekus a vyhrať okamžité a užitočné výhry, ako napríklad detskú hojdačku, záhradné nožnice, skrutkovače, dosku na krájanie, panvicu, ale aj plyšovú klotildu alebo knihu plnú užitočných rád. K tomu všetkému dostanete aj spomínané chutné občerstvenie.

Nenechajte si ujsť možnosť výhodne nakúpiť a pritom si užiť pestrý rodinný deň vo vynovenej predajni Kinekus Žilina už túto sobotu 10. júna. Pri príležitosti tohto podujatia sú upravené otváracie hodiny, predajňu preto môžete navštíviť od 7:00 hod. do 16:00 hod. Program a atrakcie sú pre vás pripravené počas celej doby. Teší sa na vás tím nadšencov z predajne Kinekus.

Viac informácií o akcii nájdete na nasledujúcom odkaze: https://bit.ly/3BUHOAg.Prečítajte si viac:Zdroj: Inzercia/PR článok