VIDEO: Vstúpil do areálu družstva na Orave a ukradol peňaženku zo zaparkovaného auta. Zlodeja hľadá HAKA


Foto: VIDEO: Vstúpil do areálu družstva na Orave a ukradol peňaženku zo zaparkovaného auta. Zlodeja hľadá HAKA
Galéria: 4 fotky
Foto: Facebook/Ján Vlčák

Majiteľ firmy na Orave koncom uplynulého týždňa zaparkoval svoje vozidlo vo vlastnom areáli, napriek tomu sa našiel zlodej, ktorý ho vykradol. Po neznámom mužovi, ktorého zachytili bezpečnostné kamery, teraz pátra prostredníctvom príspevku v skupine HAKA.

Ku krádeži došlo v piatok 19. mája krátko pred 13:00 hod. popoludní v priestoroch družstva v obci Novoť. Zlodej do areálu vošiel na osobnom motorovom vozidle čiernej farby. Po zastavení z neho vystúpil a začal sa prechádzať po družstve. Jeho pozornosť prilákal červený osobný automobil.


Na záberoch z bezpečnostných kamier je vidieť, ako sa muž obzerá po okolí a keď sa ubezpečí, že ho nikto nepozoruje, otvorí dvere na vybranom vozidle. Z neho mal podľa informácií od majiteľa firmy zobrať peňaženku.


„Ak ho niekto videl a má nejaké informácie, moc by mi to pomohlo. Pohyboval sa na čiernom aute. Môj kontakt 0903 540 538,“ napísal okradnutý muž v skupine HAKA zameranej na pátranie po odcudzených automobiloch.


Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac: