FOTO: Na ceste I/18 vošla vodička auta do cesty traktoru, so zraneniami skončila v nemocnici


FOTO: Na ceste I/18 vošla vodička auta do cesty traktoru, so zraneniami skončila v nemocnici
Galéria: 5 fotiek
Foto: Facebook/Polícia SR - Žilinský kraj

Vo štvrtok 11. apríla krátko po poludní došlo na hlavnom ťahu z Turca na Liptov k vážnej dopravnej nehode. Na ceste prvej triedy I/18 medzi Sučanmi a Martinom sa zrazilo osobné motorové vozidlo s poľnohospodárskym strojom.

Podľa informácií od polície mala kolíziu zapríčiniť vodička osobného automobilu značky Suzuki, ktorá išla smerom na Martin. Počas jazdy z neznámych príčin prešla do protismeru, kde sa čelne zrazila s prechádzajúcim traktorom Valtra, ktorý za sebou ťahal prípojné vozidlo.

Ani jeden z účastníkov dopravnej nehody pred jazdou nepožil alkohol. Vodička menšieho vozidla pri zrážke utrpela zranenia, kvôli ktorým ju museli previezť do nemocnice. Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky.

Cesta bola z dôvodu dokumentovania dopravnej nehody a odstraňovania jej následkov uzavretá na nevyhnutne potrebný čas (od asi 13:10 hod. do 14:30 hod.) Prejazd autobusov prímestskej dopravy bol umožnený,“ priblížila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru Zuzana Šefčíková s tým, že polícia prípad naďalej vyšetruje.
Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu