Príďte sa zabaviť a podporte rekonštrukciu Lietavského hradu. V Žiline sa uskutoční benefičný ples


Foto: Príďte sa zabaviť a podporte rekonštrukciu Lietavského hradu. V Žiline sa uskutoční benefičný ples

V sobotu 3. februára sa môžete v Žiline zabaviť a zároveň tak prispieť na dobrú vec. V hoteli Holiday Inn sa totiž uskutoční benefičný ples, ktorého organizátorom je Rotary Club Žilina International.

Celý výťažok z podujatia poputuje na podporu rekonštrukcie Lietavského hradu. Financie budú využité v projekte „Most národov“, nad ktorým prevzala záštitu slovenská herečka Emília Vášáryová.

Ku každému predanému lístku navyše venuje organizátor aj 20% zľavu v obchode BeLenka a 20% zľavu v obchode JUSTIN PAUKIN - pánske obleky.

V rámci hudobného programu sa predstavia hostia ako Robo Opatovský, Fats Jazz Band Bratislava, Ľudová muzika Mirka Balogu či DJ. Večerom bude sprevádzať známy moderátor Rasťo Sokol.

V cene lístka 120 eur je zahrnutý prípitok, káva, fľaša vína, trojchodové menu aj neskorší bufet. Nezabudnite, benefičný ples na podporu rekonštrukcie hradu začína už túto sobotu o 19:00 hod.

Vstupenky: kontaktujte členku klubu Denisu Škrovinovú na čísle 0918 718 019 alebo 0918 667 445Miesto: Holiday Inn Žilina
Dátum: 03.02.2024 - 19:00


Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Inzercia/PR článok