AKTUÁLNE: Pri obci Stráňavy došlo k zrážke kamióna a osobného auta, hlásia zranené osoby


Foto: AKTUÁLNE: Pri obci Stráňavy došlo k zrážke kamióna a osobného auta, hlásia zranené osoby Foto: Facebook

Dnes 25. januára 2018 došlo krátko po 16:00 hod. k dopravnej nehode kamióna a osobného auta na ceste I/18, pri odbočke do obce Stráňavy. Na miesto ihneď vyrazili všetky záchranné zložky. 

Krajské operačné stredisko HaZZ v Žiline informovalo, že pri nehode došlo aj k zraneniam účastníkov. Aktuálne sa tvoria kolóny už od križovatky na Košickej v Žiline a v opačnom smere od Vrútok.

Cesta 1/18  Žilina – Martin v úseku za križovatkou Stráňavy km 465,0 je z dôvodu dopravnej nehody momentálne neprejazdná. Operačné stredisko KR PZ Žilina.

Ľudia čakajúci v kolóne hovoria o tragickej nehode. Na miesto sa totiž dostavilo vozidlo pohrebnej služby.

Aktualizácia 17:15: hod.

Polícia aktuálne otáča všetky vozidlá späť smerom na Žilinu a navádza vodičov na obchádzku cez Terchovú. Cesta bude najbližšie hodiny uzavretá.


Aktualizácia 18:20 hod.

Operačné stredisko KR PZ Žilina upozorňuje vodičov, že cesta I/18 v úseku Žilina - Martin je z dôvodu dopravnej nehody stále neprejazdná.

„Žiadame vodičov aby využili obchádzkovú trasu po ceste II/583 Terchová - osobné motorové vozidlá a vozidlá a súpravy ktorých dĺžka nepresahuje 12 metrov,“ uvádza OS KR PZ.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu