Bolestivá strata v rodine speváčky Simy Magušinovej. So 16-ročným Patrikom sa rozlúčia v kostole na Vlčincoch


Foto: Bolestivá strata v rodine speváčky Simy Magušinovej. So 16-ročným Patrikom sa rozlúčia v kostole na Vlčincoch

Na začiatku aktuálneho týždňa Žilinčanov zaskočila správa o nezvestnom 16-ročnom Patrikovi zo Žiliny. Ešte v rovnaký deň však polícia pátranie po tínedžerovi odvolala. Nájsť sa ho síce podarilo, no bolo už neskoro

„S hlbokým zármutkom oznamujeme, že náš milovaný syn, brat, vnuk, pravnuk, synovec, kamarát Patrik Magušin nás navždy opustil dňa 2. júna 2024 vo veku 16 rokov,“ objavilo sa na sociálnej sieti smútočné oznámenie.

Bolestivá novina sa hlboko dotkla širokej verejnosti, no predovšetkým zasiahla priateľov a blízkych mladého Patrika. Tínedžer pochádzal z veľkej rodiny. Jedným z jeho príbuzných je Michal Magušin, bývalý moderátor politickej diskusie TV JOJ Na hrane, ktorý v súčasnosti píše pre konzervatívny denník Postoj.


Súčasťou smútiacej rodiny je aj známa slovenská speváčka a hudobníčka Sima Magušinová, ktorú mnohí pred vydajom za spomínaného Michala Magušina poznali ako Martausovú.

Blízki sa so zosnulým naposledy rozlúčia zajtra, v piatok 7. júna, o 11. hodine v Kostole Sedembolestnej Panny Márie na Vlčincoch.


Redakcia Žilinak.sk vyjadruje pozostalým úprimnú sústrasť.

Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: