VIDEO: Dievča skoro spadlo z nedostavanej polikliniky na Orave. Mladí tam pijú a drogujú, hovorí poslankyňa


Foto: VIDEO: Dievča skoro spadlo z nedostavanej polikliniky na Orave. Mladí tam pijú a drogujú, hovorí poslankyňa Foto: Facebook/Michal Kolčák

Nedostavaný skelet polikliniky v Námestove láka osoby, ktoré sa chcú oddávať nelegálnym aktivitám, ako aj zvedavú mládež. Pohyb v nedokončenej stavbe, ktorá roky chátrala, môže byť značne nebezpečný.

Dokazuje to video, ktoré natočil jeden z miestnych občanov počas volieb v sobotu 6. apríla. Po streche budovy sa prechádzali tri mladé dievčatá. Jedna z nich v polovici videa zakopla a spadla, našťastie však ostala na streche.

Autor záznamu okamžite kontaktoval políciu. Kým však hliadka prišla na miesto, dievčatá tam už neboli. Námestovčania tam vídajú rôzne osoby pravidelne, je podľa nich len otázkou času, kedy sa stane niečo vážnejšie.

Podľa informácií portálu myorava.sme.sk sa miesto už dávno zmenilo na úkryt pre nezodpovednú mládež. Ako uviedla mestská poslankyňa Mária Červeňová, do budovy chodia mladí ľudia najčastejšie piť alkohol a užívať rôzne drogy.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu