FOTO: Žilinskí seniori spoločne oslávili okrúhle narodeniny. Ďalšiu slávnosť jubilantov chystá mesto čoskoro


FOTO: Žilinskí seniori spoločne oslávili okrúhle narodeniny. Ďalšiu slávnosť jubilantov chystá mesto čoskoro
Galéria: 7 fotiek
Foto: Facebook/Mesto Žilina

Mesto Žilina pravidelne usporadúva slávnosti pre tých, ktorí sa dožili krásneho okrúhleho veku. Posledné stretnutie vedenia samosprávy so žilinskými jubilantami sa uskutočnilo v pondelok 26. júna. Mesto dnes zverejnilo fotogalériu z podujatia.

Už čoskoro by sa mala odohrať ďalšia hromadná slávnosť jubilantov. Na radnicu sú pozvaní všetci seniori, ktorí dosiahli alebo dosiahnu v júli, auguste, septembri a októbri 2023 vek 70, 75, 80, 85, 90 a viac rokov. Mesto Žilina individuálne pogratuluje občanom, ktorí dovŕšia 100 a viac rokov.

Ak sa chcete podujatia zúčastniť, je potrebné mestskému úradu doručiť vyplnenú žiadosť o gratuláciu a súhlas so spracovaním osobných údajov. Obidve tlačivá spolu so spôsobmi doručenia nájdete na tomto odkaze.


„Mesto, žiaľ, nemôže na tieto akcie ľudí pozývať iniciatívne (automaticky), pretože musíme dodržiavať nariadenie na ochranu osobných údajov (GDPR). V praxi sa oslávenci prihlasujú sami, alebo to za nich urobí ich blízka rodina. Ďakujeme za pochopenie,“ vysvetlila samospráva.Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac: