Zo Žiliny do Bytče vyrazí kolóna áut. Na konci cesty ich budú čakať zvedavé pohľady detí z detského domova


Foto: Zo Žiliny do Bytče vyrazí kolóna áut. Na konci cesty ich budú čakať zvedavé pohľady detí z detského domova Foto: Facebook/Royale Chrome

Vyčarovať úsmev na tvárach detí z Centra pre Deti a Rodiny v Bytči môžete aj vy. Stačí, ak sa v nedeľu 4. júna 2023 vydáte zo Žiliny na Jazdu do detského domova, kde na vás aj s ostatnými automobilovými nadšencami budú nedočkavo čakať všetci malí zvedavci.

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí môžu účastníci akcie po príjazde na miesto odovzdať deťom darčeky rôzneho druhu. Deťom však môžu dopriať aj možnosť sadnúť si do áut či sa v nich previezť.

Na cesty vyrazí sprievod o 9:00 hod. od ZOC MAX Žilina. Ich trasa bude ďalej pokračovať aj od detského domova v Bytči. Cez Považskú Bystricu a Domanižu totiž kolóna dorazí až do ATC Slnečné skaly, kde na všetkých čaká spoločná opekačka.

Podujatie sa už stalo v priebehu rokov tradíciou, ak však máte akékoľvek otázky, môžete sa s nimi obrátiť na organizátora Royal Chrome na e-mailovej adrese info@royalechrome.sk.


Miesto: ZOC MAX ŽILINA
Dátum: 04.06.2023 - 09:00    16:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu