Zázračný obrat MŠK pripravil tipéra z Českej republiky o tri milióny korún

Len 15 minút delilo neznámeho tipéra z Českej republiky od výhry vo výške viac ako 3 miliónov korún. Tipér s prezývkou “marcio” sa tak ako jeden z mála neradoval, keď žltozelení začali otáčať zápas vo svoj prospech. Tiket bol podaný v ten istý deň ako všetky zápasy - štvrtok ráno pred pol ôsmou hodinou. Svoj extratip muž vkladá za 1500 českých korún, pri tipovaní volí aj riskantnejšie tipy.

Na celej situácii je kuriózne, že mu tipy začali postupne vychádzať. Ako jediný zostával večerný zápas MŠK s Atletic Bilbaom, ktoré len necelý týždeň predtým rozmetalo v dvojzápase španielského Superpohára FB Barcelonu 5:1 (doma 4:0, vonku 1:1). Od 33. minuty hostia viedli 2:0 a všetko nasvedčovalo tomu, že marcio si prilepší o pekných 3 301 500 Kč. V druhom polčase však šošoni zavelili k obratu a z výsledku 0:2 po polčase otočili skóre na 3:2. Desaťtisíc fanúšikov na Štadióne pod Dubňom euforicky skandovalo, zatiaľ čo neznámy tipér prišiel o poriadny balík.