Dnes najčítanejšie
V nedeľu sa pri páde v Malej Fatre zranil cyklista, privolaní záchranári mu už nedokázali pomôcť

02 december 2018 - 08:25

Najväčší swingový ples už 2. februára v žilinskom Event House

Foto: Najväčší swingový ples už 2. februára v žilinskom Event House
Galéria: 6 fotiek
Foto: spicybrown

Obľúbený Swing ples nebude v Žiline chýbať ani v plesovej sezóne 2019! Po dvoch kompletne vypredaných ročníkoch prichádza aj po tretíkrát s atmosférou 20. – 30. rokov. Chystajte tanečné topánky, šaty a klobúky, pretože 2. februára sa Event House Žilina premení na swingový salón, z ktorého sa odchádza až skoro ráno.  

Čaká na vás swingová elegancia, nespútaná Gatsbyovská rebélia, kapela ako zo starých filmov, DJ-i a úžasné tanečné vstúpenia, ktoré vás budú baviť celú noc.

O swingové rytmy a melódie sa postará známe zoskupenie Sweet Little Chicks so žánrami nie len swing, ale aj jazz či charlestone. Roztancuje vás tanečná škola, v ktorej sa s Charlie Dance Studios naučíte tie správne swingové kroky.

Vaše unikátne swingové outfity zvečníte v štýlovom vintage fotokútiku a chýbať nebude ani tombola, v ktorej môžete súťažiť o hodnotné ceny. Celým večerom vás bude sprevádzať DJ a moderátor Matúš Škorvo Škorvánek.

Tretí ročník Swing plesu prinesie atmosféru plnú lesku už 2. februára 2019 do Event House Žilina. Viac informácií nájdete na Facebook udalosti. Vstupenky zakúpite prostredníctvom siete www.ticketportal.sk.

Tešíme sa na Vás!


Miesto: Event House Žilina
Dátum: 02.02.2019 - 19:00


149 zdieľaní
Zdroj: PR spicybrown

Dopravný servis
Strečno
Dopravná nehoda
22:22
Strečno
Zver pri ceste
21:59
Strečno
Prekážka na ceste
21:09
Priemyselná
Jama na ceste
20:22
1. mája
Jama na ceste
20:12
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia