Polícia hľadá svedkov nehody v Bytčici, pri ktorej zrazilo auto 11-ročného chlapca


Foto: Polícia hľadá svedkov nehody v Bytčici, pri ktorej zrazilo auto 11-ročného chlapca Foto: KR PZ Žilina

V utorok 13. marca 2018 v čase okolo 07.20 hodine došlo v mestskej časti Žilina-Bytčica na ulici Hlavná pri križovatke s ulicou Bystrická (pri zastávke MHD zv. Na stanicu) k dopravnej nehode. 26 ročný vodič viedol osobné motorové vozidlo Audi A3 v smere jazdy od Žiliny na Rajec.

Následne došlo z doposiaľ presne nezistených príčin na priechode pre chodcov k stretu vozidla s 11 ročným chodcom. Vykonanými dychovými skúškami u vodiča ani chodca alkohol nebol zistený. Pri dopravnej nehode utrpel chodec predbežne ľahké zranenia.

Ďalšie okolnosti dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho objasňovania. Polícia žiada občanov, ktorí boli svedkami uvedenej dopravnej nehody (prípadne vodičku, ktorá dávala prednosť chodcovi, idúcu v smere od Rajca), aby akékoľvek informácie k dopravnej nehode oznámili na bezplatnom telefónnom čísle 158.

Informácie môžete oznámiť aj na najbližšom útvare Policajného zboru, prípadne priamo na okresnom dopravnom inšpektoráte Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Žiline na tel. číslach 0961403518, 0961403510 alebo 0961403500.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac:Zdroj: KR PZ Žilina