Keď dojde alkohol, je správny čas volať pohotovosť!


Foto: Keď dojde alkohol, je správny čas volať pohotovosť!

Určite poznáte ten nepríjemný pocit, keď počas dobre rozbehnutej párty s priateľmi zistíte, že aj posledná fľaša alkoholu je prázdna. Rýchlo si v hlave premietate, kde je najbližší bar, či obchod a chcete doplniť zásoby. Často sa stáva, že najbližšie riešenie je vzdialené aj niekoľko kilometrov a určite nezvažujete sadnúť si za volant pod vplyvom alkoholu.

Riešenie, ktoré vás stojí len jeden telefonát je k dispozícii NON-STOP 24 hodín denne. Tak, ako v našom meste funguje rozvoz pizze, obedov či kvetín, funguje už aj rozvoz alkoholu. A nielen vtedy. Pri objednávkach vopred máte istotu priaznivej ceny a pohodlia - alkohol totiž dostanete až na Vami požadované miesto!

Nápad vytvoriť v Žiline službu špecializujúcu sa na rozvoz alkoholu, vznikol popri štúdiu. Majitelia Alkohol pohotovosti vychádzali z vlastných skúseností. Každému sa určite raz stalo, že počas oslavy, párty či stužkovej a práve v tom najlepšom došiel alkohol.

V takých prípadoch sa stáva, že ho nemá ísť kto kúpiť, nie je kde ho kúpiť, alebo sa nikomu nechce merať dlhú cestu do najbližšieho obchodu. Tu vznikol nápad ako pomôcť ľuďom. Ak uvážite, že ceny sú nižšie ako v obchode a alkohol si nájde cestu k vám a vy len oddychujete, tak sa javí táto služba nanajvýš výhodná. Navyše, v Alkoholpohotovosti pre svojich zákazníkov pripravujú pravidelné aj lákavé akcie. Ako príklad poslúži 10% vernostná zľava, ktorú získate automaticky po 10tich objednávkach. A mnohé ďalšie.

Služba funguje veľmi jednoducho. Stačí zavolať na číslo 0948 155 155, povedať o aký alkohol máte záujem a dohodnúť si miesto stretnutia a prebratia objednávky. Po zložení telefónu nasleduje proces čo najrýchlejšieho doručenia k spokojnosti zákazníka.


Donášková služba Alkohol pohotovosť má v portfóliu široký sortiment alkoholu rôznych značiek. Sústredí sa predovšetkým na najpredávanejšie druhy pív, vín a tvrdého alkoholu, vie však uspokojiť aj náročnejšieho zákazníka. V ponuke nechýbajú ani cigarety, nealko nápoje, či niečo sladké, alebo slané na zahryznutie. Stačí si povedať.

Máte narodeniny? Alebo organizujete akúkoľvek akciu, na ktorej potrebujete alkohol? Žiaden problém. Alkohol pohotovosť Vám dá darček a to zľavu 10% na všetok sortiment, takže si užijete svoj sviatok ako sa patrí.

Obzvlášť populárna je Alkohol pohotovosť medzi študentmi. Práve pre nich je totiž určená akcia na prepravu za 0,99€ či špeciálne študentské ceny!

Chcete vedieť viac, alebo si chcete prezrieť ponuku Alkohol pohotovosti? Kliknite na ich web www.alkoholpohotovost.sk

Sledujte tiež rôzne akcie a súťaže na ich facebookovej fanpage Facebook fanpage

Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: