Vlci sa dnešným víťazstvom 2:1 nad Trenčínom priblížili k splneniu bodového ultimáta

Hokejisti MsHK Žilina sa po dnešnom bojovnom výkone dočkali víťazstva na domácom ľade proti HK Dukla Trenčín, keď po nepriaznivo rozohratej prvej tretine dokázali v tej druhej gólmi Kozáka v 33. minúte a Tvrdoňa v 36. minúte zvrátiť stav na celkových 2:1.

Do desaťbodového ultimáta zo začiatku mesiaca im tak zostáva získať už len dva body, najbližšie sa o to pokúsia na ľade Košíc, ktoré v závere minulého roka porazili. V utorok 30. januára privítajú hokejisti na domácom ľade v Tipsport Aréne HC´05 iCLINIC B.Bystrica, zápas začína o 18:00 hod.

Góly: 33. L. Kozák (T. Pospíšil, Tvrdoň), 36. Tvrdoň (L. Kozák) - 8. Mikula (Ölvecký)
Vylúčení: 6:6 na 2 min, navyše: Bohunický (Trenčín) 10 min za bitku