Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody v Martine, pri ktorej vyhasol život 60-ročného cyklistu


Foto: Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody v Martine, pri ktorej vyhasol život 60-ročného cyklistu
Galéria: 3 fotky
Foto: KR PZ Žilina

V pondelok 3. júla 2017 došlo o 14:30 hod. v meste Martin, na ulici Zvolenská, k dopravnej nehode, pri ktorej 38-ročný vodič viedol motorové vozidlo značky Ford C-max, po ulici Zvolenská v obytnej zóne. Následne došlo z doposiaľ presne nezistených príčin k stretu vozidla s elektrickým bicyklom, ktorý viedol 60-ročný muž.

U vodiča motorového vozidla alkohol vykonanou dychovou skúškou zistený nebol a u cyklistu bol nariadený odber krvi. Pri dopravnej nehode utrpel cyklista zranenia a bol prevezený do nemocnice, kde, žiaľ, 6. júla 2017 zomrel. V súvislosti s touto dopravnou nehodou prebieha vyšetrovanie vo veci prečinu usmrtenia. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

„Polícia žiada občanov, ktorí boli svedkami uvedenej dopravnej nehody, aby akékoľvek informácie k dopravnej nehode oznámili na bezplatnom telefónnom čísle 158, alebo najbližšom útvare Policajného zboru,“ uvádza žilinský krajský policajný hovorca Radko Moravčík.Prečítajte si viac:Zdroj: KR PZ Žilina