Dovolenka pre romantikov? Vyrazte do Beskýd!


Foto: Dovolenka pre romantikov? Vyrazte do Beskýd!
Galéria: 8 fotiek

Chystáte sa na dovolenku vo dvojici a chcete si dopriať poriadnu porciu romantiky a hýčkania? Objavte miesto k tomu ako stvorené: Veľké Karlovice, ktoré nájdete len päť kilometrov za českou hranicou.

Malebná horská obec zasadená do prírody Beskýd je skvelým miestom pre tých, ktorí si chcú odpočinúť od civilizácie, majú radi výlety na bicykloch a prechádzky krajinou s nedotknutými lesmi, chalúpkami a ovečkami na pastvinách, radi si užívajú wellness, dobré jedlo aj ďalšie aktivity vo dvojici.

Exotické masáže pre dokonalé uvoľnenie

Všetkého, vrátane pokoja, si môžete užiť dosýta, obzvlášť ak sa ubytujete v známom Spa hoteli Lanterna. Po príchode si stačí len obliecť župan, ktorý je pre vás už pripravený na izbe, zísť výťahom do prízemia a hneď sa ocitnete v tichom svete uvoľňujúcej relaxácie L-spa, ktorého intímnu atmosféru si môžete užívať od včasného rána až do desiatej do večera.

Vyskúšajte aj pestrú ponuku masáží. Skúsené ruky terapeutov, vrátane tých z Thajska, Srí Lanky, Filipín či Bali, a voňavé olejčeky starajúce sa o vašu pokožku naozaj dokonale uvoľnia myseľ.To najlepšie z regionálnej gastronómie

Hotelová gastronómia poteší každého náročného gurmána, nechýbajú v nej regionálne špeciality a suroviny od miestnych producentov. Vyznávačov zdravého životného štýlu určite poteší rozšírená ponuka raňajok o smoothies, navyše si raňajky môžete objednať aj do postele a predĺžiť si tak ranné leňošenie.

Pre náročných gurmánov je tu zážitková reštaurácia Vyhlídka, ktorá ponúka večerné romantické posedenie pri šesťchodových menu skĺbených s vínami, po novom aj s možnosťou objednať si menu kompletne vo vegetariánskej verzii.Zacvičte si jógu alebo skúste golf

Lanterna je súčasťou Resortu Valachy, vďaka čomu môžete využívať aj mnoho ďalších služieb, niektoré v rámci zvýhodnených balíčkov zadarmo či so zľavou. Hostia Lanterny majú napríklad voľný vstup do blízkeho Wellness Horal s termálnymi bazénmi, fitnes centrom a saunovým svetom so saunovými rituálmi. Blízko je aj golfové ihrisko, požičovňa segwayov a elektrobicyklov, tenisový kurt či bike park pre milovníkov adrenalínu.

A čo by ste povedali na trochu meditácie pri pravidelných lekciách jógy? Alebo spoločnej návšteve kurzu pečenia valašských frgálov či výuky golfu? To všetko a ešte omnoho viac si môžete užiť pri romantickej dovolenke v Spa hoteli Lanterna.Tipy na pobytové balíčky:
-Pre aktívnych cestovateľov: Letná dovolenka vo dvojici nabitá výhodami v cene podľa dĺžky pobytu: neobmedzený vstup do L-Spa aj Wellness Horal, masáž, tvárové ošetreie, raz za pobyt menu vo Vyhlídce, jazda na segwayi, zľava na golf aj tenis, plná penzia.
- Pre romantikov: Romantické hýčkanie na 2 a 3 noci s neobmedzeným wellness, masážou, tvárovým ošetrením, raňajkami do postele, raz za pobyt menu vo Vyhlídce, sektom a miskou ovocia na privítanie

Čo si ešte pri pobyte nenechať ujsť:
- Kurz pečenia valašských frgálov - naučte sa piecť tradičný valašský koláč pod vedením miestnej pekárky, trojhodinové kurzy sa cez prázdniny konajú v utorok a sobotu.
- Golf pre každého – nový program, ktorý vás zasvätí do základov golfu, všetko v jednoduchom a zrozumiteľnom pojatí pre úplných laikov.
- Ranná jóga s indickým lektorom – prebuďte svoje telo aj myseľ pri lekciách hatha jógy či power jógy, objednať si môžete aj súkromnú hodinu len pre seba.
- Týždeň kultúry na Valašsku – na konci prázdnin sa v šapitó na lúke pod Lanternou opät koná charitatívny festival s množstvom divadelných predstavení. K pobytu v Lanterne je vstupenka na jedno predstavenie v cene.Prečítajte si viac:Zdroj: PR Veľké Karlovice