Špeciálna akcia 1+1 na dámsky kabaret 4Ladies len pre naše čitateľky


Foto: Špeciálna akcia 1+1 na dámsky kabaret 4Ladies len pre naše čitateľky

Už vo štvrtok 16. februára prídu do Žiliny rozpáliť publikum chrumkovaví tanečníci z dámskeho kabaretu 4Ladies. V spolupráci s organizátorom sme si pre naše čitateľky pripravili akciu 1+1, vďaka ktorej môžete zobrať svoju najlepšiu kamarátku na unikátny zážitok. Originálne spojenie spevu, tanca a sexi striptízu, zabalené do profesionálnej a estetickej šou. Ako hovoria samotní členovia 4Ladies – je to „full package“, teda všetko v jednom a navyše, elegantne zabalené.Celý projekt sa začal s cieľom vytvoriť niečo unikátne, spraviť šou, ktorá by bola pekná, originálna a nebol by to len obyčajný prvoplánový striptíz. Talentovaní mladíci dali hlavy dokopy, vyhrnuli si rukávy, (či lepšie povedané vyzliekli tričká) a spravili šou, ktorá pripomína známeho filmového striptéra Magic Mika.

No a keď je reč o vyzliekaní … milé dámy, vulgárny striptíz v štýle „všetko pôjde dolu“, určite nečakajte. Chalani to majú pekne premyslené – ukážu toho tak akurát. Celkom všetko teda neuvidíte, no čo je zaručené – túto šou si užijete. O zvyšok predstavenia sa totiž postarajú skvelé tanečné čísla, doplnené prvkami akrobacie a sexi kostýmami.  A čerešnička na torte? Tou bude nepochybne charizmatický spevák Lil C, s čokoládovou pleťou a černošským hlasom, ktorý nenechal chladným ani pánsku časť poroty ČSMT.


Bližšie informácie k akcii na lístky 1+1 môžete získať na info@zilinak.sk, poponáhľajte sa, pretože vstupenky na nezabudnuteľnú show sa míňajú...


Prečítajte si viac:Zdroj: Inzercia/PR článok