Už dnes Peter Sagan otvorí hokejovový duel MsHK Žilina - HKM Zvolen, zápas začína o 17:00


Foto: Už dnes Peter Sagan otvorí hokejovový duel MsHK Žilina - HKM Zvolen, zápas začína o 17:00 Foto: Facebook - MsHK Žilina

Dnes o 17:00 hod. pripravil hokejový klub MsHK Žilina niekoľko prekvapení pre návštevníkov duelu so Zvolenom. Okrem úvodného buly, ktoré vhodí cyklistická hviezda Peter Sagan, je pripravená aj dražba špeciálnej edície dresov podpísaných práve 26-ročným Žilinčanom. Okrem toho sa povráva, že by Peter mohol vyskúšať aj samostatný nájazd na brankára Vlkov Tomáša Tomeka.

Peter Sagan pred niekoľkými dňami vyhral suverénne anketu Cyclingnews o najlepšieho jazdca za rok 2016, kedy získal až 73% všetkých hlasov čitateľov. Okrem neho sa na hokeji zúčastnia aj Juraj Sagan a Michael Kolář, ktorí takisto jazdia v profipelotóne “Treba pripomenúť, že príde aj Juraj Sagan a Michael Kolář, rovnako ďalší dvaja výborní jazdci a Žilinčania. Nerád by som presne hovoril, čo sa bude diať, ale Peťo Sagan bude na korčuliach. Odkázal nám, že mu máme zaistiť korčule,” uviedol marketingový manažér MsHK Žilina Patrik Martaus.

Po akcii sa všetci traja presunú mikrobusom do Bratislavy, kde sa zúčastnia galavečeru Športovec roka 2016.
Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu