Žilinskí hasiči dnes zasahovali pri zrážke 3 áut a vozidle spadnutom v potoku


Foto: Žilinskí hasiči dnes zasahovali pri zrážke 3 áut a vozidle spadnutom v potoku Foto: Dušan Roštár

Žilina - Lietava

Žilinskí hasiči dnes v ranných hodinách vyrážali k dopravnej nehode, ku ktorej došlo v obci Lietava pri Žiline. V čase okolo 06:20 hod. tam totiž auto vyletelo z cesty a skončilo v potoku. V nočných hodinách nám viacerí vodiči hlásili poľadovicu v okolí Žiliny. Je preto možné, že vodič tohto auta prechádzal práve v úseku, kde bola cesta pokrytá tenkou vrstvou ľadu a preto dostal šmyk. Podľa predbežne získaných informácií nemalo dôjsť k žiadnym vážnym zraneniam. Na miesto privolali aj dopravnú políciu, ktorá celú vec zdokumentovala.


Žilina - Solinky

Druhý výjazd absolvovali hasiči z hasičskej stanice v Žiline k nehode na križovatke ulíc Bajzova a Obvodová. V čase okolo 10:40 hod. Na mieste došlo k zrážke až troch osobných vozidiel, pri udalosti sa našťastie nikto nezranil. Jeden z okoloidúcich vodičov vyjadril k nehode svoj názor v znení: „Predpokladám, že VW Sharan na primrznutom kopčeku nestihol pridať a zabočiť k Lidlu dostatočne rýchlo a tak do neho narazil Fiat idúci od Soliniek.“ Pri náraze došlo k stretu s tretím vozidlom, ktoré odbočovalo od Bajzovej ulice na Obvodovú.


Na mieste zasahovali opäť aj dopravní policajti, ktorí zdokumentovali nehodu. Premávka bola počas dokumentovania nehody obmedzená, kolóny sa však netvorili.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: