Veľké Karlovice: zažite zimu s lyžovaním, kúpaním aj saunovými rituálmi


Foto: Veľké Karlovice: zažite zimu s lyžovaním, kúpaním aj saunovými rituálmi

Cez deň brázdiť zjazdovky či bežkárske stopy, potom si zaplávať vo vyhriatom bazéne, zveriť unavené svaly rukám exotických masérov, prehriať sa pri saunových rituáloch a nakoniec si pochutnať na špecialitách majstrov kuchárov… Dokážete si predstaviť príjemnejšiu zimnú dovolenku - či už ju hodláte stráviť s rodinou, alebo len vo dvojici?

Presne v tomto duchu ju môžete zažiť, keď vyrazíte do Resortu Valachy vo Veľkých Karloviciach. Tato malebná obec, nachádzajúca sa len kúsok za českou hranicou v Beskydách, bude pravdepodobne povedomá televíznym divákom. Práve tu sa totiž natáčal známy seriál Doktor Martin s Miroslavom Donutilom v hlavnej roli.

Pobytový balíček Zimná dovolenka v Resortu Valachy zahŕňa skipas, neobmedzený vstup do relaxačného centra Wellness Horal s termálnymi bazénmi či masáž. Navyše deti majú ubytovanie zadarmo - do 12 rokov v hoteli Horal a do 15 rokov v Spa hoteli Lanterna, kde je v cene aj neskorý obed.

Pre deti sú pripravené detské kútiky, animačné programy a denné saunovanie s detským saunovým rituálom, využiť môžete aj lyžiarsku školu, vyšantiť sa na snowtubingu a po zotmení si zmerať sily na bowlingu alebo skúsiť indoor golf.


Dospelých určite nadchne ponuka relaxačných centier so širokou škálou masáží s rodenými Thajkami, Srí Lančanmi, Filipínkami a Balijcami. Wellness Horal je vyhlásené aj saunovými rituálmi, ktoré sa tu konajú až deväťkrát denne. Samozrejmosťou je skvelá regionálna kuchyňa hotelových reštaurácií.


Pre páry: Romantické hýčkanie

Dávate pred zimnými športmi prednosť relaxácii? Alebo už plánujete darček na Valentína? Pozvite svoju drahú polovičku na romantický víkend na horách. S balíčkom Romantické hýčkanie na 2 alebo 3 noci vás čaká na izbe pri príchode na privítanie fľaša sektu, miska ovocia a tiež mäkučký župan, v ktorom sa spoločne môžete uchýliť do wellness a užívať si tam časovo neobmedzenú relaxáciu vo dvojici. Balíček zahŕňa aj masáž, tvárové ošetrenie, romantické šesťchodové menu na večeru v zážitkovej reštaurácii Vyhlídka a raz za pobyt raňajky do postele. Najluxusnejšie hotelové izby majú aj svoju vlastnú výrivku.

Veľké Karlovice stoja za návštevu aj “na otočku”. V oblasti nájdete množstvo lyžiarskych areálov a tiež 40 kilometrov upravovaných trás pre bežkárov.

V Ski areáli Razula, ktorý je súčasťou Resortu Valachy, môžete od januára využiť atraktívnu akciu Lyžuj a plávaj, kedy k vybraným skipasom získate zadarmo hodinový vstup do termálnych bazénov vo Wellness Horal. Milou novinkou je aj darček v podobe kúsku frgálu a šálky kávy v cene celodenného skipasu.

Veľké Karlovice sú tiež obľúbeným cieľom bežkárov. Priamo v údolí obce je upravovaných a značených 40 kilometrov bežeckých trás, na ktoré nadväzuje ďalších 50 kilometrov na okolitých hrebeňoch. Skrátka ideálna zima pre všetkých.


Tip: Venujte pobyt či relaxačnú služby v Resortu Valachy ako vianočný darček. Informácie o darčekových poukazoch.

Viac na www.valachy.cz


Prečítajte si viac:Zdroj: Inzercia/PR článok