Letné kino na Námestí Andreja Hlinku pokračuje


Foto: Letné kino na Námestí Andreja Hlinku pokračuje

Už tento piatok budete mať možnosť vďaka projektu Telka v meste opäť zažiť letné kino. Príďte si pozrieť zaujímavé filmové tituly, ktoré sa stali výsledkom hlasovania na internete medzi samotnými návštevníkmi Telky v meste.

Už dnes bude letné kino Telka v meste premietať ďalší kúsok. Tentokrát ide o populárny snímok Nepremožiteľný s fantastickým Markom Wahlbergom. Premietanie začína o 20:00 na Hlinkovom námestí a v prípade, že ho nestihnete dnes, môžete si ho zajtra vychutnať o rovnakom čase.

Telka v meste nezabúda ani na najmenších a preto pre deti a rodičov, či kohokoľvek so záujmom o animované filmy, pripravila na sobotu premietanie animovaného filmu
Život chrobáka. Ten medzi hlasujúcimi obsadil 6. miesto s počtom hlasov 60. Život chrobáka natočil oscarový režisér John Lasseter, ktorý má na svojom konte aj asi najznámejší animovaný film Toy Story, ktorý ste v letnom kine mohli vidieť minulý týždeň.

Telka v meste vás všetkých s veľkou radosťou pozýva do letného kina, z ktorého si môžete pozrieť zopár fotiek z minulo víkendovej atmosféry.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu