V Bytčici blokuje cestu nákladné auto, kolóna siaha až po Váhostav, v Krasňanoch došlo k nehode


Foto: V Bytčici blokuje cestu nákladné auto, kolóna siaha až po Váhostav, v Krasňanoch došlo k nehode
Galéria: 3 fotky
Foto: Marek Lacúch

Žilina - Bytčica

Aktuálne dopravné obmedzenie spojené s kolónami nám hlásite v mestskej časti Žilina - Bytčica, kde malo dôjsť k poruche na nákladnom vozidle. Prvotné informácie hovoria o defekte. Vozidlo blokuje jazdný pruh v smere do Rajca a preto sa tvoria kolóny, ktoré siahajú až na Rajeckú cestu - po budovu Váhostavu.

Krasňany

Druhé dopravné obmedzenie nám hlásite z obce Krasňany, kde mala vodička s osobným autom nabúrať a skončila v priekope. Na mieste zasahujú všetky záchranné zložky. Kolóny siahajú až po obec Varín.


Foto: Marián Prílepok

  Pokračovanie článku pod reklamou  

Žilina - Varín

K ďalšej udalosti na ceste došlo aj pri obci Varín. Tri osobné autá sa mali zraziť pri križovatke s cestou, ktorá vedie do obce Gbeľany. Cesta do Terchovej je prejazdná, avšak so zdržaním okolo 30 minút.

Žilina - Vlčince

K dopravnej nehode došlo aj na križovatke ulíc Vysokoškolákov a Veľký diel, kde sa zrazili dve osobné autá. Nehoda je bez zranení, vozidlá však blokujú cestu a križovatku. Očakáva sa, že kolóny sa budú tvoriť až po sídlisko Solinky. Preto, ak je to možné, zvoľte inú trasu.


Foto: Martin Šoška

Situácia na Košickej je zatiaľ pokojná. Pre viac sledujte dopravný servis https://www.zilinak.sk/dopravny-servisPrečítajte si viac: