Po nezvestnom Richardovi Stehlíkovi stále pátrajú. Polícia v Žiline hľadá svedkov


Foto: Po nezvestnom Richardovi Stehlíkovi stále pátrajú. Polícia v Žiline hľadá svedkov
Galéria: 3 fotky
Foto: KRPZ Žilina

Polícia v Žiline hľadá svedkov, ktorí môžu objasniť nezvestnosť 52 ročného muža.

V súvislosti s pátraním po nezvestnom 52 ročnom Ing. Richardovi Stehlíkovi zo Žiliny polícia hľadá svedkov, ktorí by mohli informáciami prispieť k objasneniu nezvestnosti menovaného. Z tohto dôvodu polícia žiada občanov, ktorí by vedeli poskytnúť informácie ku dňu, kedy bol nezvestný naposledy videný. Ide o akékoľvek informácie k osobe alebo osobám, ktorá(é) v pondelok 23. mája 2016 okolo 16.00 hodiny, v Žiline na ulici Smrekovej pred vchodom č. 19 odparkovala osobné motorové vozidlo BMW 325d, ev. č. ZA468FY.

Ďalej popis tejto osoby, resp. osôb, prípadne či na osobu niekto čakal, napr. taxi, či iné vozidlo, ďalej informácie k odparkovanému vozidlu BMW 325 ZA-468FY kto ho uzamkol, akým spôsobom, kto sa pri ňom nachádzal a pod. Alebo akékoľvek iné informácie, či už k vozidlu, vodičovi a iným skutočnostiam.

Informácie je možné poskytnúť na bezplatnom telefónnom čísle 158, alebo osobne na odbore kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Žiline alebo na ktoromkoľvek oddelení PZ.Prečítajte si viac: