Denný divadelný tábor Za oponou v Bábkovom divadle Žilina!


Foto:  Denný divadelný tábor Za oponou v Bábkovom divadle Žilina!

Nezisková organizácia Za oponou v spolupráci
s Bábkovým divadlom Žilina si pre Vaše ratolesti pripravila opäť obrovskú maškrtu!

Druhý a tretí júlový týždeň sa v priestoroch Bábkového divadla Žilina bude konať už 2. ročník obľúbeného denného divadelného tábora Za oponou, ktorý je určený pre všetky deti od 7 do 14 rokov, ktoré majú radi rozprávky a bábkové divadlo!

Malých hercov čaká množstvo rozprávkových a tvorivých hier, bábok i prekvapení... Ako aj žilinskí bábkoherci, ktorí ich naučia vyrobiť si bábku, či dokonca jej vdýchnuť život!

Okrem tajných divadelných chodieb, ktoré vedú do zákulisia, sa môžu účastníci tábora tešiť na čarovnú divadelnú záhradu a v neposlednom rade javisko, na ktorom sa oba piatky o 16.00 hod. uskutoční slávnostná premiéra rozprávky, ktorú počas tábora vytvoria herci z Bábkového divadla Žilina spolu s deťmi.

Počet detí v oboch turnusoch je limitovaný, tak neváhajte príliš dlho a prihláste sa ešte dnes!Bližšie informácie

Druhý ročník denného divadelného tábora Za oponou sa bude konať v dvoch turnusoch:

11. – 15. júla 201618. – 22. júla 2016 v čase od 7.00 hod. do 16.30 hod. v Bábkovom divadle Žilina, Kuzmányho 6, 011 37 Žilina

Účastnícky poplatok je 79 eur / 1 dieťa / 1 turnus

V cene je zahrnuté: odborné vedenie – herci z Bábkového divadla Žilina; skúšanie na profesionálnom javisku; materiál na výrobu bábok, ktoré si po ukončení tábora vezmú deti domov; pobyt na čerstvom vzduchu + hry v čarovnej divadelnej záhrade; strava - desiata, obed, olovrant; celodenný pitný režim a množstvo prekvapení...

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: