Do Strečna zavíta festival SKvelý Fest - 25.06.2016


Foto: Do Strečna zavíta festival SKvelý Fest - 25.06.2016
Do Strečna prichádza hudobno-divadelný festival “SKvelý Fest” zameraný na slovenskú tvorbu. Termínom a miestom konania nadväzuje na dlhoročnú tradíciu podujatia “Legendy fest”, avšak vo svojej koncepcii prináša mnoho vylepšení. Návštevníci sa môžu tešiť na bohatý sprievodný program, atrakcie pre celú rodinu, súťaže, divadelné a tanečné vystúpenia a v neposlednom rade na kvalitnú domácu muziku. Program je rozdelený do troch úsekov.

Popoludní si pri divadelných a tanečných vystúpeniach na svoje prídu rodičia s deťmi aj staršie ročníky narodenia. Vystúpi Divadlo na hojdačke, Terchovské národné divadlo, tanečný súbor Lentilky a country tanečná skupina Colorado. Festivalovú atmosféru večer naplno rozprúdia koncerty hudobných skupín Bod Omylu, Šleha, Ranná nevoľnosť, 4others a Len.art, ktoré vyvrcholia polnočným losovaním tomboly. Na záver programu je pripravená SKvelá zábava v podobe diskotéky v duchu slovenských hitov.

Festival SKvelý Fest sa uskutoční 25. júna na futbalovom ihrisku v Strečne. Vstupné je 5 eur a zakúpené vstupenky sú zlosovateľné. Deti do 10 rokov v sprievode rodičov majú vstup zadarmo. Podujatie organizuje agentúra PRIMA NOTA v spolupráci s obcou Strečno. Detailné informácie o podujatí nájdete na stránke www.facebook.com/skvelyfest a na oficiálnej Facebookovej udalosti.


Miesto: -
Dátum: 25.06.2016 - 15:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu