Nová zábava mládeže počas piatkových nocí - zapaľovanie kontajnerov?


Foto: Nová zábava mládeže počas piatkových nocí - zapaľovanie kontajnerov? Foto: ilustračné - minv.sk
Čitateľ nás upozornil na horiaci kontajner, ktorý horel na ulici Závodská cesta v Žiline dnes krátko po polnoci. Podľa dostupných informácií začal horieť kontajner krátko po 00:00 hod., pričom podľa čitateľa mohol byť úmyselne podpálený. “Piatková noc a niektoré individuá sa klasicky nevedia správať a už nevedia čo od dobroty. Myslím si, že kontajner zapálila práve znudená mládež,” uviedol do správ Michal.

Na miesto sa krátko po ohlásení dostavili aj hasiči z Hasičského a záchranného zboru Žilina, ktorí požiar po chvíli uhasili. Od začiatku roka je to už niekoľký takýto prípad zapaľovania odpadkových kontajnerov, kedy len na silvestra boli zapálené v Žiline tri kontajnery. Ďalší prípad sa stal na ulici Veľká Okružná, kde presne pred mesiacom nad ránom zhoreli všetky kontajnery na triedený odpad.

Podobný prípad sa stal dnes okolo 04:10 hod. v Dolnom Kubíne, kedy rovnako pri požiari plastového kontajnera museli zasahovať hasiči z Hasičskej stanice Dolný Kubín.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu