Nové nehody dokumentujú aj na Fándlyho, Nemocničnej a Smrekovej


Foto: Nové nehody dokumentujú aj na Fándlyho, Nemocničnej a Smrekovej
Galéria: 4 fotky

Počasie v Žiline sa mierne pokazilo a nad našim územím začal padať hustý dážď. Išlo o krátke prehánky, počas ktorých došlo v Žiline ku ďalším trom dopravným nehodám.

Prvú nehodu dokumentujú policajti na ulici Juraja Fándlyho, kde sa zrazilo auto pizzerie s ďalším osobným autom. Miesto je potrebné obísť bočnými ulicami. Pri nehode sa nikto nezranil, zasahuje len polícia.

Druhú nehodu dokumentuje polícia na ulici Nemocničná v smere od Vysokoškolákov, kde sa zrazilo vozidlo autoškoly s ďalším osobným vozidlom. Pri nehode sa nikto nezranil, z jedného auta však vytekali prevádzkové kvapaliny. Na mieste je polícia a hasiči.

K tretej dopravnej nehode došlo na ulici Obvodová, sídlisko Solinky, kde sa zrazili dve osobné autá. Pri nehode sa ľahko zranil jeden z účastníkov. Miesto je možné obísť s malým zdržaním, zasahuje polícia a hasiči.

Pod aktuálnu situáciu sa zrejme podpísalo počasie a aj to, že na cesty vyráža množstvo tzv. “sviatočných vodičov.”Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu