Žilinskí policajti našli opitého muža v cudzom aute. Ako sa dostal dovnútra, vysvetliť nevedel


Foto: Žilinskí policajti našli opitého muža v cudzom aute. Ako sa dostal dovnútra, vysvetliť nevedel Foto: Facebook/Mestská polícia Žilina

Ž️ilinskí mestskí policajti zistili počas uplynulého víkendu155 priestupkov a udalostí na území mesta. Azda najbizarnejším prípadom bol muž, ktorý je za svoj poburujúci skutok v rukách štátnej polície.

Ako spresňuje žilinská mestská polícia, podľa svedkov mal masturbovať v budove kostola. „Na základe žiadosti zo štátnej polície sme zistili pohyb muža, ktorého sme obmedzili na osobnej slobode a odovzdali hliadke Policajného zboru,“ informuje mestská polícia. 


Sedel v cudzom aute

Okrem toho mestskí policajti pomohli s hasením požiaru na Bratislavskej ceste, kde začalo horieť zariadenie ubytovacej bunky od horiacej sviečky. Zasiahli aj pri hromadnej bitke v centre mesta, ktorú spozoroval operátor mestského kamerového systému. Vyslané hliadky zjednali na mieste nápravu. 

Preverili aj oznam občanov, ktorí zbadali muža, ktorý si podozrivo obzerá stojace vozidlá. Hliadkou bol zistený muž javiaci známky požitia alkoholu, ktorý sedel v cudzom motorovom vozidle a nevedel vysvetliť spôsob, ako sa dostal dovnútra, uviedli mestskí policajti s tým, že vec si takisto prevzala hliadka Policajného zboru.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: