PREHĽAD: Žilina, Terchová, Varín aj Stráňavy. Tieto lokality čakajú odstávky elektriny


Foto: PREHĽAD: Žilina, Terchová, Varín aj Stráňavy. Tieto lokality čakajú odstávky elektriny Foto: Redakcia

Na prelome júna a júla 2024 dôjde v Žiline a okolitých obciach Belá, Krasňany, Varín, Stráňavy, Terchová a Teplička nad Váhom k viacerým odstávkam elektrickej energie. O prerušení dodávok elektriny informuje Stredoslovenská distribučná, a. s. na svojej internetovej stránke.

Prerušenie distribúcie elektriny je nevyhnutné z dôvodu plánovaných prác na zariadeniach distribučnej sústavy. V zmysle platnej legislatívy nevzniká odoberateľom nárok na náhradu škody, ktorá bola spôsobená prerušením distribúcie elektriny v dôsledku prác na zariadeniach distribučnej sústavy.

Pokiaľ sa v tabuľke nižšie nachádza názov vašej ulice či obce, môžete si NA TEJTO stránke overiť, či sa výpadok dotkne aj priamo vášho odberného miesta resp. domácnosti.

Pre bližšie informácie kontaktujte Stredoslovenskú distribučnú na telefónnej linke: 0850 166 007 alebo e-mailom: prevadzkovatel@ssd.sk

 
Lokalita Ulica Dátum Od Do
Žilina Baničova 28.06.2024 07:30 16:30
Žilina Bánovská cesta 11.07.2024 06:30 12:30
Žilina Bytčická 11.07.2024 06:30 12:30
Žilina Dadanova 09.07.2024 07:30 15:30
Žilina Do Magúr 04.07.2024 07:30 15:30
Žilina Dolné Rudiny 11.07.2024 06:30 12:30
Žilina Emanuela Fila 04.07.2024 07:30 15:30
Žilina Gaštanová 03.07.2024 07:30 16:30
Žilina Gemerská 25.06.2024 10:30 16:30
Žilina Hlavná cesta 04.07.2024 07:30 15:30
Žilina Jedlíkova 28.06.2024 07:30 16:30
Žilina Jura Hronca 04.07.2024 07:30 15:30
Žilina Jura Hronca 08.07.2024 07:30 15:30
Žilina Kamenná 11.07.2024 06:30 12:30
Žilina Kempelenova 08.07.2024 07:30 15:30
Žilina Korzo 08.07.2024 07:30 15:30
Žilina Korzo 04.07.2024 07:30 15:30
Žilina Limbová 03.07.2024 07:30 16:30
Žilina Lipovecká 03.07.2024 07:30 15:30
Žilina Martinská 25.06.2024 06:30 12:30
Žilina Martinská 25.06.2024 10:30 16:30
Žilina Mateja Bela 04.07.2024 07:30 15:30
Žilina Mateja Bela 09.07.2024 07:30 15:30
Žilina Mateja Bela 28.06.2024 07:30 16:30
Žilina Matuškova 03.07.2024 07:30 15:30
Žilina Mikovíniho 04.07.2024 07:30 15:30
Žilina Na chotári 04.07.2024 07:30 15:30
Žilina Na Záchrastí 03.07.2024 07:30 15:30
Žilina Námestie mladosti 28.06.2024 07:30 16:30
Žilina Nitrianska 24.06.2024 06:30 16:30
Žilina Obežná 25.06.2024 06:30 12:30
Žilina Petzvalova 28.06.2024 07:30 16:30
Žilina Petzvalova 04.07.2024 07:30 15:30
Žilina Piešťanská 24.06.2024 06:30 16:30
Žilina Pri Rajčianke 11.07.2024 06:30 12:30
Žilina Rajecká 11.07.2024 06:30 12:30
Žilina Segnerova 08.07.2024 07:30 15:30
Žilina Slnečné námestie 28.06.2024 07:30 16:30
Žilina Smreková 03.07.2024 07:30 16:30
Žilina Stodolova 09.07.2024 07:30 15:30
Žilina Terasy 28.06.2024 07:30 16:30
Žilina Trenčianska 24.06.2024 06:30 16:30
Žilina Trnavská 24.06.2024 06:30 16:30
Žilina Záchrastie 03.07.2024 07:30 15:30
Žilina Zástranie 04.07.2024 07:30 15:30
Belá Belá 28.06.2024 06:30 19:30
Belá Belá 27.06.2024 06:30 19:30
Belá Belá 03.07.2024 08:00 14:30
Belá Belá 10.07.2024 07:30 16:30
Belá Belá 11.07.2024 07:30 16:30
Belá Belá 26.06.2024 06:30 19:30
Belá Brehy 26.06.2024 06:30 19:30
Belá Brehy 28.06.2024 06:30 19:30
Belá Brehy 27.06.2024 06:30 19:30
Belá Budovateľov 03.07.2024 08:00 14:30
Belá Budovateľov 27.06.2024 06:30 19:30
Belá Budovateľov 26.06.2024 06:30 19:30
Belá Budovateľov 28.06.2024 06:30 19:30
Belá Cintorínska 26.06.2024 06:30 19:30
Belá Cintorínska 28.06.2024 06:30 19:30
Belá Cintorínska 27.06.2024 06:30 19:30
Belá Cintorínska 03.07.2024 08:00 14:30
Belá Družstevná 27.06.2024 06:30 19:30
Belá Družstevná 28.06.2024 06:30 19:30
Belá Družstevná 26.06.2024 06:30 19:30
Belá Družstevná 03.07.2024 08:00 14:30
Belá Hviezdoslavova 26.06.2024 06:30 19:30
Belá Hviezdoslavova 03.07.2024 08:00 14:30
Belá Hviezdoslavova 27.06.2024 06:30 19:30
Belá Hviezdoslavova 28.06.2024 06:30 19:30
Belá Kubíková 10.07.2024 07:30 16:30
Belá Kusy 28.06.2024 06:30 19:30
Belá Kusy 26.06.2024 06:30 19:30
Belá Kusy 27.06.2024 06:30 19:30
Belá Kusy 03.07.2024 08:00 14:30
Belá Mládežnícka 27.06.2024 06:30 19:30
Belá Mládežnícka 03.07.2024 08:00 14:30
Belá Mládežnícka 28.06.2024 06:30 19:30
Belá Mládežnícka 26.06.2024 06:30 19:30
Belá Nígrob 27.06.2024 06:30 19:30
Belá Nígrob 28.06.2024 06:30 19:30
Belá Nígrob 26.06.2024 06:30 19:30
Belá Oslobodenia 28.06.2024 06:30 19:30
Belá Oslobodenia 26.06.2024 06:30 19:30
Belá Oslobodenia 03.07.2024 08:00 14:30
Belá Oslobodenia 27.06.2024 06:30 19:30
Belá Puškinova 03.07.2024 08:00 14:30
Belá Puškinova 27.06.2024 06:30 19:30
Belá Puškinova 26.06.2024 06:30 19:30
Belá Puškinova 28.06.2024 06:30 19:30
Belá Račnica 26.06.2024 06:30 19:30
Belá Račnica 28.06.2024 06:30 19:30
Belá Račnica 27.06.2024 06:30 19:30
Belá Riečna 03.07.2024 08:00 14:30
Belá Riečna 28.06.2024 06:30 19:30
Belá Riečna 26.06.2024 06:30 19:30
Belá Riečna 27.06.2024 06:30 19:30
Belá Rojkova 26.06.2024 06:30 19:30
Belá Rojkova 28.06.2024 06:30 19:30
Belá Rojkova 27.06.2024 06:30 19:30
Belá Rojkova 03.07.2024 08:00 14:30
Belá SNP 03.07.2024 08:00 14:30
Belá SNP 11.07.2024 07:30 16:30
Belá SNP 27.06.2024 06:30 19:30
Belá SNP 28.06.2024 06:30 19:30
Belá SNP 26.06.2024 06:30 19:30
Belá U Čajkov 28.06.2024 06:30 19:30
Belá U Čajkov 27.06.2024 06:30 19:30
Belá U Čajkov 26.06.2024 06:30 19:30
Belá U Čepelov 26.06.2024 06:30 19:30
Belá U Čepelov 28.06.2024 06:30 19:30
Belá U Čepelov 27.06.2024 06:30 19:30
GbeľanyGbeľany11.07.202407:3012:30
Stráňavy Cesta pod Polom 08.07.2024 06:30 18:30
Stráňavy Cesta pod Polom 09.07.2024 06:30 18:30
Stráňavy Stráňavy 09.07.2024 06:30 18:30
Stráňavy Stráňavy 08.07.2024 06:30 18:30
Stráňavy Víťazstva 09.07.2024 06:30 18:30
Stráňavy Víťazstva 08.07.2024 06:30 18:30
KrasňanyKrasňany28.06.202406:3019:30
KrasňanyKrasňany25.06.202406:3017:30
Teplička nad VáhomNa Straník04.07.202407:3015:30
Terchová A. F. Kollára 02.07.2024 07:30 15:30
Terchová Berešovia 12.07.2024 07:30 15:30
Terchová Biely Potok 12.07.2024 07:30 15:30
Terchová Dávidíkovia 02.07.2024 07:30 15:30
Terchová Horná Tižina 02.07.2024 07:30 15:30
Terchová Jankovia 02.07.2024 07:30 15:30
Terchová Marunovia 11.07.2024 07:30 16:30
Terchová Mládežnícka 12.07.2024 07:30 15:30
Terchová Pod Hate 12.07.2024 07:30 15:30
Terchová Repáňovia 02.07.2024 07:30 15:30
Terchová Struháreň 02.07.2024 07:30 15:30
Terchová Sv. Martina 12.07.2024 07:30 15:30
Terchová Šípkova 02.07.2024 07:30 15:30
Terchová Terchová 02.07.2024 07:30 15:30
Terchová Terchová 12.07.2024 07:30 15:30
Varín Alexandra Trizuljaka 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Andreja Hlinku 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Antona Horeckého 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Dr. Jozefa Tisu 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Dubenec 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Farská 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Fatranská 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Hlboké 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Hrnčiarska 28.06.2024 06:30 19:30
Varín J. G. Tajovského 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Jozefa Martinčeka 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Juraja Jánošíka 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Kamence 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Koňhorská 02.07.2024 08:30 13:30
Varín Koňhorská 25.06.2024 06:30 17:30
Varín Koňhorská 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Krivánska 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Ku Železnej studničke 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Ľudovita Štúra 28.06.2024 06:30 19:30
Varín M. R. Štefánika 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Májová 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Na Rybníkoch 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Námestie sv. Floriána 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Októbrová 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Ondreja Meszarosa 28.06.2024 06:30 19:30
Varín P. O. Hviezdoslava 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Pltnícka 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Pod Vajánkom 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Sama Chalupku 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Starohradská 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Športová 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Varín 28.06.2024 06:30 19:30
Varín Varín 25.06.2024 06:30 17:30
Varín Záhrady 28.06.2024 06:30 19:30

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: