Na Malinom Brde privítajú leto túto sobotu. Lanovkou sa odveziete za symbolickú sumu


Foto: Na Malinom Brde privítajú leto túto sobotu. Lanovkou sa odveziete za symbolickú sumu Foto: skipark.sk

Tento rok privítajú na Malinom Brde leto o niečo neskôr ako minulý rok. Tohtoročné otvorenie letnej sezóny sa koná v sobotu 22. júna. Počas nej môžete navštíviť bikepark, kde nájdete jedenásť rôznorodých tratí, požičať si kolobežky, káry, elektrobicykle alebo po svojich spoznať Veľkú Fatru. 

Od 17. júna až do 1. septembra je stredisko v prevádzke každý deň od 9:00 hod. do 17:00 hod. Počas týchto dní premáva osemmiestna kabínková lanovka v polhodinových intervaloch, v prípade väčšieho počtu návštevníkov aj nonstop. Od 2. septembra bude otvorené už len soboty, nedele či sviatky, a to do konca októbra. 

Počas tejto soboty sa budete môcť obojsmerne odviezť lanovkou za symbolickú sumu jedno euro. „Zľava platí výhradne na výletné lístky lanovkou nie na vývoz lanovkou s bicyklom,“ upozorňuje stredisko na svojej webovej stránke. Okrem toho je pripravená penová párty pre deti, ukážky zásahu hasičov a horskej služby, ale aj skákací hrad a maľovanie na tvár.

V letnej sezóne bude Malinô Brdo dejiskom viacerých podujatí. Začiatok bude adrenalínový, 28. júna sa tam konajú Preteky v zjazdovom bicyklovaní, 5. júla bude Hrabovo hostiť siedmy ročník detského podujatia Za 7 horami, behať lesmi Veľkej Fatry sa bude 13. júla a 31. augusta začne sparťanský víkend. 

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: