Cesty pri Martine sa v sobotu zaplnia motocyklistami, ľudia sa môžu previezť vrtuľníkom


Foto: Cesty pri Martine sa v sobotu zaplnia motocyklistami, ľudia sa môžu previezť vrtuľníkom Foto: Facebook/Motozraz Drienok

Najbližší víkend bude plný rôznych kultúrnych aj športových podujatí po celom Slovensku. Jedným z nich je aj populárny Motozraz Drienok v Turci s nabitým programom, ktorý je prístupný výhradne pre motocyklistov.

Motorkári sa môžu dnes 14. júna a zajtra 15. júna tešiť na skvelé koncerty, súťaže, bohatú tombolu, kaskadérsku šou a samozrejme na dobré jedlo a nápoje. Ostatných obyvateľov a návštevníkov regiónu budú zaujímať najmä dva body programu motozrazu.

Prvým je tradičný spoločný výjazd po najkrajších cestách Turca, ktorý začne v sobotu o 13:00 hod. Vodiči, ktorí plánujú popoludní prechádzať medzi Martinom a Mošovcami, by mali preto zvýšiť pozornosť a byť voči účastníkom zrazu ohľaduplní.

Druhým bodom sú vyhliadkové lety vrtuľníkom, ktorých sa môže zúčastniť aj nemotorkárska verejnosť. Vrtuľník bude pristávať pri plote areálu Športovo-rekreačného zariadenia Drienok v Mošovciach v sobotu medzi 9:00 hod. a 20:00 hod.

Cena letu pre jednu osobu je 45 eur, pričom je najlepšie sa čím skôr registrovať v stánku leteckej spoločnosti, ktorý bude postavený na mieste.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: