Pri OC Idea v Žiline zasahujú hasiči. Na Kamennej vypukol požiar trafostanice


Foto: Pri OC Idea v Žiline zasahujú hasiči. Na Kamennej vypukol požiar trafostanice
Galéria: 3 fotky
Foto: Facebook/Dopravný servis Žilina

Žilinskí hasiči v dopoludňajších hodinách vo štvrtok 30. mája vyrazili na Kamennú ulicu v Žiline. Ich zásah je potrebný pri Obchodnom centre Idea, neďaleko ktorého malo podľa hlásenia dôjsť k požiaru trafostanice.

Na miesto po nahlásení udalosti vyrazilo sedem príslušníkov Hasičského a záchranného zboru spolu s troma kusmi hasičskej techniky. Na mieste je prítomná aj Záchranná zdravotná služba.

„OC Idea na Kamennej, uzavretá cesta a bez elektrickej energie,“ hlásil krátko pred 9:30 hod. jeden z okoloidúcich vodičov v dopravnej skupine na sociálnej sieti. 


Aktualizácia (10:09 hod.):

Situácia je pod kontrolou, zásah hasičov bol ukončený. V súčasnosti sú na mieste prítomní už len policajní príslušníci, ktorí dokumentujú celú udalosť.

Oblasť je naďalej bez elektrickej energie. Obchodné centrum spolu s priľahlými reštauráciami z uvedeného dôvodu uzavreli. Na výpadok elektriny poukazujú aj oznamy zavesené na dverách prevádzok.

Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac: