FOTO: Po zrážke motocykla s kamiónom v Žiline vyhasol život 32-ročného muža


FOTO: Po zrážke motocykla s kamiónom v Žiline vyhasol život 32-ročného muža
Galéria: 3 fotky

Dnes 17. mája v čase okolo 19:25 hod.  došlo v Žiline na križovatke ulíc Priemyselná a Cestárska k tragickej dopravnej nehode. Podľa vyjadrenia polície sa mal 32-ročný motocyklista zraziť s kamiónom, ktorý šoféroval 30-ročný vodič.

Nákladné auto zložené z ťahača značky Scania a návesu šoféroval 30-ročný vodič po Priemyselnej ulici v smere od Kragujevskej. Z doposiaľ presne nezistených príčin pri odbočovaní vľavo na Cestársku sa zrazil s motocyklom značky Yamaha.

Motorku šoféroval 32-ročný muž po Priemyselnej ulici v smere od Závodskej cesty. Pri dopravnej nehode utrpel motocyklista zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahol.


Alkohol vodiča nákladného motorového vozidla vykonanou dychovou skúškou zistený nebol. U nebohého muža bude vykonaná pitva. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku tragickej dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania,“ spresnil žilinský policajný hovorca Peter Ondák.

Cesta bola z dôvodu dokumentovania a odstraňovania následkov dopravnej nehody na nevyhnutne potrebný čas úplne uzavretá a premávka odkláňaná na náhradnú trasu.

Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac: