Žilinská značka oblekov Justin Paukin v nových priestoroch v srdci mesta


Foto: Žilinská značka oblekov Justin Paukin v nových priestoroch v srdci mesta
Galéria: 7 fotiek

Justin Paukin nie je len obyčajná značka oblečenia. Je to príbeh o slovenskom úspechu, odvážnom koncepte a poslaní šíriť eleganciu a sebavedomie medzi mužmi. Za krátky čas si získala srdcia slovenských pánov a stala sa synonymom pre moderné, kvalitné a cenovo dostupné obleky a voľnočasovú módu.

V tomto článku sa dozviete viac o príbehu a novinkách zo sveta Justin Paukin a o jedinečnom koncepte, ktorý mení vnímanie módy a nakupovania oblekov na Slovensku.

Z garáže k silnej značke

Príbeh Justin Paukin sa začal písať v roku 2017 v malej garáži v Žiline. Dávid Paučin, mladý podnikateľ s vášňou pre módu, videl dieru na trhu - chýbala mu značka, ktorá by ponúkala moderné, štýlové a cenovo dostupné oblečenie pre mužov. Tak sa zrodil Justin Paukin.

Začínali skromne, s ponukou 5 oblekov cez online obchod. No vďaka Dávidovej odhodlanosti, precíznosti a zameraniu na kvalitu si značka rýchlo získala priazeň zákazníkov. Dnes má Justin Paukin dve kamenné predajne v Žiline a Bratislave, ponúka širokú škálu oblekov, košieľ a doplnkov a oblieka tisíce spokojných mužov po celom Slovensku.

Jedinečný koncept

To, čo Justin Paukin odlišuje od konkurencie, je jej jedinečný koncept. Vďaka efektívnemu biznis modelu dokáže zákazníkovi ponúknuť produkty prémiovej kvality za primeranú cenu a to vrátane nadštandardného prístupu a servisu. 

Justin Paukin kladie skutočne veľký dôraz na individuálny prístup k zákazníkom. V ich predajniach sa stretnete s ochotným a skúseným personálom, ktorý vám poradí s výberom obleku a pomôže vám vytvoriť dokonalý outfit pre akúkoľvek príležitosť. Na výber je z desiatok rôznych strihov a veľkostí.

A k dispozícii je aj skúsený krajčírsky tím, ktorý outfit doladí presne na mieru zákazníka. Aby ste sa pri skúšaní na predajni cítili skutočne ako králi a dopriali si ten skvelý pocit starostlivosti, odporúčame rezerváciu termínu vopred. 

www.justinpaukin.sk/rezervacia-skusania

Justin Paukin nie je len oblečenie, je to životný štýl

Pre Dávida Paučina a jeho tím nie je Justin Paukin len značka oblečenia. Je to životný štýl, ktorý vyjadruje sebavedomie, eleganciu a moderný prístup k móde. Justin Paukin chce, aby sa muži cítili skvele vo svojej koži a aby im oblečenie dodalo silu a odhodlanie dosiahnuť svoje ciele. 

Justin Paukin už dávno nie je len o oblekoch. Značka sa zameriava aj na voľnočasovú, každodennú módu a smart casual módu. V ponuke nájdete tričká, polokošele, nohavice, svetre a saká, ktoré vám pomôžu vyzerať štýlovo a cítiť sa pohodlne v každej situácii. Napríklad v poslednej dobe sa stali veľmi populárnymi stretchové jersey košele. Ten komfort pri ich nosení je priam neopísateľný.


Nové kapitoly v žilinskom príbehu

V roku 2024 sa pre značku Justin Paukin začala písať nová kapitola, ktorá prináša nový začiatok v jej rodnom meste. Značka sa presťahovala do nového, moderného priestoru v centre Žiliny vo Farskej uličke, s dokonalým výhľadom na dominantu mesta. V tejto štýlovej predajni si zákazníci vychutnajú jedinečný nákupný zážitok.

Presťahovanie do nových priestorov je pre Justin Paukin dôležitým míľnikom. Značka tak potvrdzuje svoje silné postavenie na trhu a odhodlanie prinášať mužom to najlepšie oblečenie a servis. Nová predajňa je odrazom moderného a sebavedomého ducha značky, ktorá kladie dôraz na kvalitu, eleganciu a individuálny prístup.

Návštevníci predajne Justin Paukin sa môžu tešiť na:

  • Priestranné a moderné prostredie
  • Široký výber oblekov, košieľ, doplnkov a voľnočasovej módy
  • Odborné poradenstvo od ochotného personálu
  • Príjemnú atmosféru
  • Jedinečný výhľad na dominantu mesta

Justin Paukin hrdým partnerom Vlkov Žilina!

Teší nás, že od tejto sezóny obliekame realizačný tím hokejistov Vlci Žilina. Zdieľame rovnakú vášeň pre víťazstvo, moderný prístup a snahu o dosiahnutie najvyšších cieľov. Veríme, že naše oblečenie im dodá silu, sebavedomie a štýl na ľade aj mimo neho. Partnerstvo s Vlkmi Žilina je pre nás skvelou príležitosťou spojiť sa s ďalšou silnou značkou z nášho regiónu a osloviť tak ešte širšie publikum.


Zdroj: Inzercia/PR článok