Na kysucké cesty vyrazia stovky motorkárov. V Makove pripravia súťaže, kaskadérsku šou aj program pre deti


Foto: Na kysucké cesty vyrazia stovky motorkárov. V Makove pripravia súťaže, kaskadérsku šou aj program pre deti Foto: Street Race crew

Pred pár týždňami počasie umožnilo začiatok sezóny pre všetkých vodičov bez strechy na vozidlách. Na cestách pribúdajú aj motocyklisti, ktorí zvyknú na jar a začiatkom leta organizovať rôzne stretnutia a podujatia. Parádny zraz na Kysuciach pripravuje aj Street Race crew.

Akcia s názvom S. R. c. Motovýjazd sa uskutoční v sobotu 13. júla v obci Makov a na okolitých komunikáciách. Motorkári s rodinami a malými či veľkými fanúšikmi sa už po druhýkrát stretnú v areáli bývalej colnice na hraniciach s Českou republikou.

„Chceme nadviazať na úspešný prvý ročník, ktorého sa zúčastnilo cez 300 motorkárov a nemalé množstvo verejnosti,“ vysvetľuje Ladislav Fulier zo Street Race crew.

Kolóna motoriek sa začne o 10:00 hod. dopoludnia presúvať od Pivovaru Drotár v Čadci na miesto konania za sprievodu policajných hliadok. Okrem spoločnej jazdy stoviek motocyklistov po kysuckých a žilinských cestách chystajú organizátori aj skvelý program pre verejnosť, ktorý bude trvať približne od 11:00 hod. do 17:00 hod. popoludní.


Návštevníci sa môžu tešiť na vystúpenia kaskadérov z MOTO TV show, akrobatov na bicykloch či netradičné súťaže pre deti aj motorkárov. Pre deti bude počas celého dňa k dispozícii nafukovací hrad a ďalšie atrakcie. O skvelú náladu sa postará DJ a hladní ani smädní z podujatia neodídete.

Viac informácií o pripravovanom zraze nájdete na facebookovej stránke skupiny.


Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo
Miesto: Stará colnica, Makov
Dátum: 13.07.2024    23:59


Prečítajte si viac: