Žilinská polícia ukončila pátranie po 57-ročnom Milošovi z Kotešovej


Foto: Žilinská polícia ukončila pátranie po 57-ročnom Milošovi z Kotešovej Foto: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline

Aktualizácia (12. jún):

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline po vyše mesiaci odvoláva pátranie po nezvestnom 57-ročnom Milošovi Galovičovi z Kotešovej. Ako uvádza krajská policajná hovorkyňa Zuzana Šefčíková, k ukončeniu pristúpili „nakoľko pominuli dôvody pátrania“.

Pôvodná správa (6. máj):

Zoznam s menami nezvestných osôb sa opäť rozšíril. Žilinská polícia vyhlasuje pátranie po 57-ročnom Milošovi Galovičovi z obce Kotešová v bytčianskom okrese. Po mužovi niet stopy už takmer týždeň.


Nezvestný je od dňa 30. 4. 2024, kedy bol naposledy videný v obci Kotešová. Od tejto doby nepodal o sebe žiadnu správu a jeho pobyt a pohyb nie je známy,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Zuzana Šefčíková.

Popis nezvestného:

  • postava a vzhľad: štíhla postava, tmavohnedé oči, krátke čierne vlasy, fúzy pod nosom,
  • zvláštne znamenia: na pravej strane pŕs jazva po popálení z detstva.

Polícia od prijatia oznámenia vykonáva potrebné úkony, Miloša sa však dosiaľ nepodarilo vypátrať.

V prípade, že máte akékoľvek informácie o jeho osobe, čím skôr kontaktuje políciu na telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo sa na políciu obráťte prostredníctvom jej oficiálnej facebookovej stránky.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: