Hlasovanie bolo ukončené. Ktorá kniha spojená s Horným Považím zaujala čitateľov najviac?


Foto: Hlasovanie bolo ukončené. Ktorá kniha spojená s Horným Považím zaujala čitateľov najviac? Foto: Krajská knižnica v Žiline

Už onedlho spoznáme knižné dielo, ktoré hrdo ponesie titul Kniha Horného Považia 2023. Hlasovanie v čitateľskej súťaži bolo po viac ako mesiaci ukončené, všetky hlasovacie lístky boli zrátané a my sa výsledky dozvieme už v utorok 23. apríla.

Slávnostné vyhodnotenie začne o 16. hodine v Krajskej knižnici v Žiline, kde budú oznámení víťazi v kategóriách beletria a odborná literatúra. Pri tejto príležitosti budú ocenení aj hlasujúci, spomedzi ktorých budú vyžrebovaní traja výhercovia. Tí získajú vecné ceny, predplatné regionálnych novín aj ročné zápisné v krajskej knižnici.

Obdoba čitateľskej súťaže pritom prebieha aj v ostatných regionálnych knižniciach Žilinského kraja. „Víťazne knihy postúpia do krajskej súťaže Kniha Žilinského kraja 2023, ktorá bude prebiehať počas mesiaca máj. Výstava zostavená z ocenených kníh bude postupne putovať po všetkých regionálnych knižniciach kraja,“ spresňuje organizátor súťaže.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu