Témou aprílovej diskusie Genius Loci bude Dobrovoľníctvo v Žiline


Foto: Témou aprílovej diskusie Genius Loci bude Dobrovoľníctvo v Žiline

Vykonávať činnosť, ktorú považujeme za prospešnú pre našu spoločnosť nezištne, bez nároku na honorár alebo výhody, to si zasluhuje úctu. Takýmto činnostiam sa venujú dobrovoľníci, ktorí v rámci svojho voľného času pomáhajú tam, kde to treba.

Napriek absencii zárobku a možnej náročnosti úloh, ktoré na nich čakajú. Napokon práve entuziazmus, nasadenie a obetavosť je to, čo všetkých dobrovoľníkov rôznych vekových skupín spája.

Aký je stav dobrovoľníctva v Žiline? Čo všetko dobrovoľníctvo v dnešnej dobe zahŕňa? V akom sektore sú dobrovoľníci najpotrebnejší? Aké má dobrovoľníctvo benefity? Aprílová diskusia Genius Loci nám odpovie nie len na tieto otázky. Vidíme sa 18. apríla o 17:00 v Rosenfeldovom paláci.

Hosťami moderovanej diskusie sú Eva Molková, Branislav Kožuch a Karolína Majková. Moderátorom diskusie je Milan Hrbek.


Lístky si budete môcť zakúpiť priamo na mieste pred začatím podujatia. Dospelých stojí lístok 3 eurá, študentov 2 eurá a deti do 6 rokov, seniori a ZŤP osoby majú vstup zadarmo.

Viac informácií o podujatí nájdete na Facebooku alebo na webovej stránke Rosenfeldovho paláca.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu