Zaži rast v e-commerce: Škáluj jednoducho. Získaj cenné rady a podpor ľudí s Downovým syndrómom


Foto: Zaži rast v e-commerce: Škáluj jednoducho. Získaj cenné rady a podpor ľudí s Downovým syndrómom

Jedinečná príležitosť získať cenné rady od špičkových e-commerce hráčov pre ďalší rast a rozvoj vášho biznisu. Ako zažívať exponenciálny rast, globálny úspech a pritom viesť udržateľný biznis, ktorého vnútro je rovnako dôležité ako jeho obal? Nenechajte si ujsť prvý blok programu pod taktovkou dvoch EY Podnikateľov roka - Dalibora Cicmana z GymBeam a Juraja Fehervariho z Be Lenka.

V druhej časti programu prinesieme nové poznatky o dátach a novinkách v spotrebiteľskom správaní a trendoch e-commerce. Bližšie info upresníme čoskoro.

Viac ako len e-commerce event. V Be Lenka dlhodobo podporujeme aktivity, ktoré riešia ekologické alebo sociálne problémy. Tentokrát sme sa rozhodli venovať výťažok z predaja vstupeniek na podporu ľudí s Downovým syndrómom a to konkrétne na pokrytie nákladov na pravidelné rehabilitácie a stretnutia s fyzioterapeutmi, ktoré sú pre väčšinu nevyhnutné.

Harmonogram:

13:00 - 13:30

Príchod & Registrácia

13:30 - 14:15

Juraj Fehervari: Zaži rast v e-commerce: Škáluj jednoducho

Nechajte sa vtiahnuť do príbehu o najrýchlejšie rastúcej barefoot značke - Be Lenka. Praktické rady, ktoré doviedli Juraja ku globálnym úspechom už na začiatku podnikania ponúkajú návod k expanzii, rozhodovaniu na základe dát a ukazujú súvislosti medzi škálovaním vo fáze rastu firmy smerom von aj do vnútra. Prečo je dôležité budovať značku a tiež svoju kategóriu? Ako ovplyvňujú personálne náklady, logistika a konkurencieschopnosť celkový úspech?Príď si po návod na rýchly rast a budovanie udržateľného e-commerce biznisu.

14:15 - 14:30

Coffee-break

14:30 - 15:15

Dalibor Cicman: Pohľad na rastovú firmu zvnútra

Ponorte sa do srdca najväčšej e-commerce firmy na Slovensku! Čo je kľúčové pri správnom návrhu biznis stratégie a prečo rast a firemná kultúra tvoria základ prosperujúceho biznisu? Ako efektívne stanoviť a sledovať merateľné ciele pomocou metodiky OKRs (Objectives and Key Results) a pretvoriť odvážne sny na hmatateľnú realitu? Ako s tým súvisia firemné hodnoty a reporting? Daliborov talk nebude len prednáškou o rastúcej firme, ale aj mapou plnou praktických rád pre tvoj ďalší úspech v biznise!

15:15 - 15:30


Coffee-break

15:30 - 16:00

Panel: e-commerce Battle: Juraj Fehervari & Dalibor Cicman

Dvaja EY Podnikatelia roka spolu na jednom pódiu! Pripravte sa na rýchly battle odpovedí na kľúčové e-commerce témy.

16:00 - 16:30

Coffee-break

16:30 - 17:30

Filip Minár: Cross boarder e-commerce v Európe: Dáta & trendy

Pozrite sa za hranice Slovenska a Českej republiky. Na ktorých trhoch viete rásť? Čo nám hovoria aktuálne dáta a ako sa mení správanie zákazníkov? Ako vyladiť zákaznícku podporu a budovať pozitívnu zákaznícku skúsenosť? Aké sú trendy na jednotlivých trhoch Európy? Užite si prezentáciu nabitú praktickými odporúčaniami a prípadovými štúdiami. Okrem iného vám Filip prezradí aj to, ako správne optimalizovať náklady alebo ako pristupovať k reverznej logistike.

17:30 - 18:00

Coffee-break

18:00 - 19:00

Záverečný panel - E-commerce trendy 2024 - Juraj Fehervari, Dalibor Cicman, Andrej Kajan

Získajte komplexný pohľad na aktuálne trendy a dáta v e-commerce. Aké sú aktuálne výzvy a príležitosti, ktoré ovplyvňujú súčasný trh? Zameriame sa tiež na úspešné e-shopy a ich stratégie, ako aj na vplyv marketplaces, vrátane Allegro a Amazon. Diskutovať budeme aj o legislatívnych obmedzeniach EÚ a ich dopadu na e-commerce.

19:00 - 22:00

Networking & Afterparty

Kúpiť vstupenku <


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu