V areáli žilinskej základnej školy sa ukrýval hľadaný muž, druhého našli vo vyhorenej budove


Foto: V areáli žilinskej základnej školy sa ukrýval hľadaný muž, druhého našli vo vyhorenej budove Foto: Ilustračné foto

Žilinskí mestskí policajti zaznamenali v uplynulých dňoch niekoľko úspechov. Podarilo sa im nájsť a zaistiť dvoch hľadaných mužov a pomôcť osobe, ktorá potrebovala lekárske ošetrenie.

Prvého, 31-ročného muža, po ktorom bolo vyhlásené pátranie, našli počas noci v areáli žilinskej základnej školy. Ukrýval s v unimobunkách. Hliadka ho na mieste zadržala, následne si ho prevzali štátni policajti.

Podobný scenár sa odohral aj o dve noci neskôr. Mestským policajtom sa podarilo vďaka miestnej znalosti lokalizovať a zadržať hľadaného 63-ročného muža. Ten sa skrýval v budove, ktorá bola poškodená predošlým požiarom. Taktiež si ho prevzali príslušníci Policajného zboru.

„Kamerovým systémom bol zistený muž, pravdepodobne pod vplyvom alkoholu, ktorý mal nekoordinovanú chôdzu a následným pádom si o kovové zábradlie spôsobil tržné krvácajúce zranenie v oblasti hlavy. Hliadkou bol na mieste zistený muž, ktorému bolo poskytnuté predlekárske ošetrenie a následne sa na miesto dostavila posádka rýchlej zdravotnej pomoci, ktorá si menovaného prevzala do svojej starostlivosti,“ priblížili ďalší prípad policajti.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu