Obľúbená dopravná aplikácia UBIAN prináša do Žiliny možnosť nákupu parkovacích lístkov


Foto: Obľúbená dopravná aplikácia UBIAN prináša do Žiliny možnosť nákupu parkovacích lístkov

Po úspešnom spustení predaja parkovacích lístkov v Bratislave a Košiciach prináša UBIAN túto možnosť aj do Žiliny. Vodiči teraz môžu jednoducho a rýchlo platiť za parkovanie pohodlne cez mobil. Aké výhody prináša kúpa parkovacieho lístka cez UBIAN? 

Výber parkovacej zóny na základe polohy 

S aplikáciou UBIAN vodiči nemusia informácie o parkovaní hľadať. Pri zapnutej lokalizácii aplikácia sama ponúka dostupné parkovacie zóny v okolí, kde sa vodič práve nachádza. Parkovaciu zónu si vie používateľ rovnako vybrať aj z prehľadnej ponuky zón alebo z mapy. 

Pohodlná kúpa parkovacieho lístka 

Jednoznačnou výhodou aplikácie je pohodlný a intuitívny nákup. Po výbere parkovacej zóny stačí zadať EČV vozidla, zvoliť požadovaný čas parkovania a uskutočniť platbu. Parkovné je možné uhradiť z UBIAN kreditu, ktorý si vodiči dobíjajú podľa svojej potreby a tým urýchlia ďalší nákup parkovacích lístkov. 

Notifikácie pred koncom platnosti lístka a jeho rýchle predĺženie

Skvelou funkciou sú notifikácie upozorňujúce na blížiaci sa koniec platnosti parkovacieho lístka. Lístok je možné cez aplikáciu rýchlo a pohodlne predĺžiť. Tak sa vodiči vyhnú prípadným zbytočným komplikáciám a uhradia parkovanie odkiaľkoľvek.

Stačí len pár klikov a aplikáciu máte vo svojom mobile. Aplikácia UBIAN je zadarmo dostupná na stiahnutie cez Google Play, App Store alebo App Gallery Huawei.   

UBIAN je slovenská dopravná aplikácia, ktorú denne používajú tisíce cestujúcich na vyhľadávanie aktuálnych cestovných poriadkov, sledovanie online polohy autobusov na mape, dobíjanie kreditu, nákup časových lístkov alebo na kúpu virtuálnej dopravnej karty do mobilu.

Pre viac informácií o funkcionalitách a výhodách aplikácie UBIAN navštívte stránku www.ubian.sk/parkovanie.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Inzercia/PR článok