Ďalšia hrozba na žilinských cestách? Výtlk na zjazde z estakády zasypali pieskom


Foto: Ďalšia hrozba na žilinských cestách? Výtlk na zjazde z estakády zasypali pieskom

Nebezpečné nástrahy číhajúce na motoristov v Žiline neubúdajú, ale skôr naopak. Každý deň nám čitatelia hlásia nové rizikové úseky, na ktorých hrozí poškodenie vozidiel. Neprešlo ani 24 hodín od poslednej výstrahy na Košickej ulici a už sa objavila nová.

Tentokrát ide o poškodený mostný záver nachádzajúci sa na zjazde zo žilinskej estakády smerom na Ľavobrežnú. Frekventovaným úsekom prejdú denne tisíce osobných a nákladných vozidiel. Ide totiž o hlavný ťah medzi Bratislavou a Košicami. 

V minulosti už niekoľkokrát opravovaná dilatácia sa po zimnej údržbe začala opäť rozpadať. Pomerne hlbokú jamu zasypali pravdepodobne cestári, no zatiaľ iba pieskom. Rovnakým spôsobom bol riešený výtlk na Košickej, kde si pár hodín po provizórnej oprave rozseklo pneumatiku niekoľko vodičov vozidiel.

Pri prejazde týmto miestom znížte rýchlosť a držte sa viac na pravej strane vozovky, aby ste sa vyhli prípadnému nárazu. Piesok sa počas dažďa a pri vysokej intenzite premávky zvykne rýchlo vyjazdiť a na ceste zostane ostrá hrana.
Chceme vás informovať o tom, čo vás zaujíma a trápi.
Aj tento článok vznikol na podnet čitateľov.


Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu