Nové auto si dlho neužili: Zo Soliniek ukradli Kiu, ktorá zišla z výrobnej linky len v minulom roku


Foto: Nové auto si dlho neužili: Zo Soliniek ukradli Kiu, ktorá zišla z výrobnej linky len v minulom roku Foto: Facebook/HAKA - Hľadá sa auto krádeže automobilov

Občianska organizácia HAKA pomáha ľuďom pri pátraní po ich odcudzených motorových i nemotorových vozidlách. Teraz členov skupiny prosí o pomoc prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti majiteľ odcudzenej Kie.

Auto značky Kia XCeed GT-line bolo pred krádežou zaparkované v žilinskej mestskej časti Solinky na Dubovej ulici v blízkosti obchodu Žabka. Podľa informácií od majiteľa vozidlo zmizlo z parkovacieho miesta v utorok 30. januára 2024 vo večerných hodinách, a to približne v čase o 20:30 hod.

Vozidlo je takmer úplne nové, z výrobnej linky zišlo len v minulom roku. Majiteľ preto neuvádza žiadne špecifické znaky, ktoré by vznikli pri dlhodobom používaní. Spoznať ho však môžete podľa EČV ZA146KF, prípadne podľa VIN čísla U5YH7F15GPL143020.

„Ak uvidíte alebo nájdete hľadané vozidlo, ihneď volajte na známe telefónne číslo polície 158 a následne kontaktujte aj HAKA tím na telefónnom čísle 0910 666 910,“ uvádza zakladateľ skupiny HAKA Štefan Farkaš a dopĺňa kontakt na vlastníka vozidla – 0911 269 165.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu