Z oravskej obce zmizol na Silvestra prívesný vozík. Ešte za tmy pri ňom zastavil neznámy Volkswagen


Foto: Z oravskej obce zmizol na Silvestra prívesný vozík. Ešte za tmy pri ňom zastavil neznámy Volkswagen Foto: Facebook/HAKA - Hľadá sa auto krádeže automobilov

Občianska organizácia HAKA (Hľadá sa auto, krádeže automobilov) už dlhodobo pomáha ľuďom pri pátraní po ich odcudzených  motorových i nemotorových vozidlách. Rovnako tak urobila aj v utorok 2. januára 2024, keď prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti zverejnila ďalšiu žiadosť o pomoc.

Počas skorého rána o 4:45 hod. v nedeľu 31. decembra 2023 došlo v oravskej obci Liesek ku krádeži dvojnápravového prívesného vozíka šedej farby s červenou plachtou. Ako spresnil jeho majiteľ, vozík mal byť odcudzený osobou vo vozidle značky Volkswagen.

EČV k vozíku, ktorý bol zaparkovaný na dolnom konci obce oproti firme Monso, nebola pridelená. Spoznať ho však môžete aj podľa rozbitého ľavého svetla v zadnej časti či roztrhnutej plachty v pravom prednom rohu.

„Ak uvidíte alebo nájdete hľadané vozidlo, ihneď volajte na známe telefónne číslo polície 158 a následne kontaktujte aj HAKA tím na telefónnom čísle 0910 666 910,“ uvádza zakladateľ skupiny HAKA Štefan Farkaš a dopĺňa kontakt na vlastníka vozidla – 0908 948 852.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu