Na Hlinách vykradli firemnú dodávku, odniesli si náradie a predmety za 2-tisíc eur


Foto: Na Hlinách vykradli firemnú dodávku, odniesli si náradie a predmety za 2-tisíc eur Foto: Facebook/HAKA-Hľadá sa auto krádeže automobilov

V Žiline počas uplynulého víkendu opäť úradoval zlodej alebo skupina. Informovala o tom skupina HAKA, ktorá sa zameriava najmä na pátranie po odcudzených vozidlách, prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti.

Neznámy páchateľ počas soboty 2. decembra alebo nedele 3. decembra vykradol dodávkové vozidlo značky Peugeot Boxer, ktoré parkovalo na žilinskom sídlisku Hliny. Išlo o firemnú dodávku spoločnosti Desi, s. r. o. ktorá stála na ulici Hlinská 38. Zlodej sa do nej mal dostať od sobotňajšieho večera do nedeľňajšieho poludnia.

„Páchatelia ukradli elektrické náradie značky DeWALT aj s rôznym príslušenstvom v hodnote približne 2-tisíc eur,“ priblížila skupina HAKA. Pokiaľ máte akékoľvek informácie o zlodejoch alebo odcudzených predmetoch, kontaktujte políciu a poškodeného na telefónnom čísle 0904 354 074, prípadne e-mailom na adrese desi.intro@gmail.com.


Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu