VIDEO: Mladík sa ulakomil na reproduktor street food prevádzky v centre Žiliny. Nespoznávate ho?


Foto: VIDEO: Mladík sa ulakomil na reproduktor street food prevádzky v centre Žiliny. Nespoznávate ho? Foto: Instagram/butchers_bits

Kamerový systém v blízkosti podchodu pri žilinskej železničnej stanici zachytil zlodeja priamo pri čine. Neznáma osoba sa v nočných hodinách rozhodla odcudziť vonkajší reproduktor miestneho street food predajcu na Národnej ulici.

Samotná prevádzka sa video z krádeže rozhodla dnes, v stredu 15. novembra 2023, zverejniť na sociálnej sieti Instagram s nádejou, že neznámeho výtržníka niekto spozná. „Nepoznáte niekto tohto mladého muža? Radi by sme mu totiž ponúkli aj náš druhý reproduktor,“ uvádzajú s dávkou humoru.

Na dostupných záberoch vidno mladého muža odetého v tmavom oblečení, s batohom a so šiltovkou na hlave, cez ktorú má ešte prehodenú kapucňu. Tvár nie je dobre viditeľná, no osobu môžu niektorí spoznať podľa chôdze či odevu.

Čo mladíka motivovalo ku krádeži reproduktora nie je jasné. Podľa kamerového záznamu sa však po celú dobu správal roztržito a kontroloval svoje okolie. Preto je možné usúdiť, že si nesprávnosť svojho konania plne uvedomoval.

V prípade, že ste mladého muža na záberoch spoznali, obráťte sa s informáciami na policajných príslušníkov alebo kontaktujte priamo prevádzkovateľa. Urobiť tak môžete osobne, cez sociálne siete alebo prostredníctvom telefónneho čísla uverejneného na webovej stránke prevádzky.


Prečítajte si viac: